-
[inny] e34 530iA v8 '94 --> Grzesio
-
-
Witam
Widze ze doczytales regulamin. :D
W Swoim temacie masz juz odpowiedz :)
-
-
-
-
Siemka :)
Szukaj sobie jakiejś zacnej 7er :)
-
-
W I T A M :cool:
I prosze popraw tytuł bo nie masz e65 tylko inny model - porządek musi być :hihi:
-
-
Zacna sztuka ;) podoba mi się,kolorystycznie też.Czarna i jasny środek :)
-
-
-
Cześć Grzesio ;)
Wiem wiem że masz jedno z najładniejszych E34
-
Widzę, że dziecko podróżuje bezpiecznie - fotelik Recaro, nie byle co :D
Fajna piątka, choć światła z tyłu wolałbym bardziej "jednolite"
-
Witaj :) Dopieściłeś swoją malutką kruszynkę śliczna jest...
-
Witaj.ładne e34 i z prawidłowym motorem ;)
-
Bardzo ładne autko :) hmm prawidłowy motor to b40 :)
-
-
Śliczna furka :D Witam kolege !
-
Witam bardzo ładna e34
Mam nadzieje że kiedyś spotkamy się w Lublinie.
-
niezły motyw z podłokietnikiem :P całekiem fajnie wyszło...Kurde a te MK MotorSpory chodzą mi po gowie coraz bardziej... 8/ Audio też ogarnięte...zabudowę pod woofery sam robiłeś czy jak??i drewniana rączka od biegów :cool: naprawdę fajne auto...
ps.jak w podłokietniku rozwiązałeś motyw z nierównoległym ustawieniem foteli? :P
-
Cytat:
Zamieszczone przez e32maaaciek
niezły motyw z podłokietnikiem :P całekiem fajnie wyszło...Kurde a te MK MotorSpory chodzą mi po gowie coraz bardziej... 8/ Audio też ogarnięte...zabudowę pod woofery sam robiłeś czy jak??i drewniana rączka od biegów :cool: naprawdę fajne auto...
ps.jak w podłokietniku rozwiązałeś motyw z nierównoległym ustawieniem foteli? :P
podłokietnik jest luźny można go przesuwać i podnosić. W środku mieści CB ALAN 48 PLUS i jest baaardzo wygodny :D
Audio oraz zabudowy wykonał mój kolega Piotr w firmie Dobry Ton z Lublina, mój jest jedynie pomysł i dobór komponentów .
-
Powitać serdecznie :)
Musze przyznać iz patencik niezły :)