Witam mam na imię Dawid i szukam e32. Jak znajde to napiszę więcej :P
Wersja do druku
Witam mam na imię Dawid i szukam e32. Jak znajde to napiszę więcej :P
ło to się rozpisałeś :faint:
Witaj i powodzenia w poszukiwaniach tej wymarzonej ;D
Witam ;)
cześć :)
Witam :)
Witaj,
Napisz więcej, czego szukasz, z jakim wyposażeniem, z jakim silnikiem, no i za ile mniej więcej ;)
Pozdrawiam,
Marcin
Szukam czegoś z 3l silnikiem, dotąd miałem najwiekszy 2l i trochę boję się spalania :P i trochę też napraw silnikowych
Szukam czegoś ze zdrowa podłogą i w miare dobrym silnikiem. Karoseria może być podniszczona bo i tak w mojej głowie już się snuję czarny jak noc lakier i czarne szyby :P
witam
Witka
Udanych poszukiwań ;)
Witam :)
Mam nadzieje,ze znajdziesz cos ciekawego