witam.mam taki problem lewa lampa xenonowa przestała mi swiecic niewiem czy lampa jest do wymiany albo coś niełocz.prosze o pomoc
Wersja do druku
witam.mam taki problem lewa lampa xenonowa przestała mi swiecic niewiem czy lampa jest do wymiany albo coś niełocz.prosze o pomoc
Może wpadnę i sprawdzę Ci palnik ??Cytat:
Zamieszczone przez benek
to wpadaj czekam
Dzięki :) w pierwszym wolnym terminie wpadam :)
zamień żarniki stronami i sprawdź czy problem się przeniesie. POdobnie z przetwornicami co są na żarówkach a pewnie samemu znajdziesz rozwiązanie
Neuf ma bliżej :)
Mam bliżej ale napisałem do Pana PW ... Coś czuję , że to wielki pan z E65 ...
Zeszło mi powietrze z lewego tylnego koła CO ROBIĆ!!?? Kupić nowe koło,czy wystarczy sama opona? Czy mogę tak jechać,a jak mogę to z jaką prędkością? POMOCY! :507:Cytat:
Zamieszczone przez Neuf
Dajcie chlopakowi szanse....za jakies czas napewno znowu napisz..: witam...mam taki problem....pomocy... :D :D :D :D
na 7 postow 5 tak zaczal :D :D :D
3 razy się ugryzłem w język ;D ale muszę się wylać publicznie ;D
... skoro tata już mu kupił E65 to niech mu pomoże wymienić żarnik xenonu ;D
Ludzie ja na prawdę całe życie byłem przekonany, że aby mieć takie auto to jednak coś w tym garnku trzeba mieć :faint: