http://images40.fotosik.pl/102/8896b81f0a457774med.jpg
http://images49.fotosik.pl/106/316c2852e0f7663fmed.jpg
Wersja do druku
dobre... :D
Pewnie klient chciał naprawić i zakładać spowrotem :hah:
Pewnie zarządał zdjecia koła z auta i pod pachę do domu pod kołderke ;D ;D ;D
Piękny zestaw cycków :faint: :faint: ;D
Pewnie koło z autosana wiozącego dzieci na kolonie :hihi:
No co Wy!
To porządna koreańska opona Hankook :evil: :evil:
Swoją drogą - naprawdę widowisko :medit:
he he
Jeszcze na alledrogo mozna wystawic jako okazja z dopiskiem ,,nie dajcie sie zrobic w balona...'' ;D
Może chciał tylko wyważyć i wioo .... ;D ;D bo mu lekko biło :)
Masakra,opona wygląda jakby była obrośnięta jakąś Hubą(grzybem) ;D .Ale to nic ,buły są po wewnętrznej stronie,oponę można założyć i jechać w podróż dookoła świata ;D
te wieksze juz pekly!!!! bo obcieraly o rame samochodu!!! zostaly te mniejsze, a oponki hankook ale made in china, dalej tlumaczyc :D orginal korea