-
[e32] witam wszystkich
Witam od jakiegos miesiaca jestem szczesliwym posiadaczem e32 750il v12 z 90r jestem zakochany w tym aucie mysle jak kazdy z was mieszkam w zgorzelcu wiecej zdjec autka wysle dopiero jak zakoncze wszystkie prace z nia poniewaz kupilem ja od idioty ktory nie szanowal jej i troche zniszczyl chetnie poznam wasze uwagi podpowiedzi i wszelka pomoc poniewaz jestem jeszcze zielony na temat tych aut chetnie spotkam sie na zlocie w maju fajnie bylo by pogadac i popatrzec na wiecej takich aut pozdrawiam wszystkich Damian
-
Re: witam wszystkich
Witam i pozdrawiam, 5-litrowa bestia to jest to :D
-
-
Witaj
Jednak e32 ma coś w sobie że można sie w niej zakochać witaj szanój ją bo jest fajna :)
-
witamy Cie :D do zobaczenia
-
Witam,
widzialem juz pare razy twoje auto - jak sie nie myle na Norwida :D
Jezeli masz ochote wziasc udzial w majowym zlocie - zglos sie do mnie na GG 2508550 lub na PW - bo musialbym dokonac dla ciebie rezerwacji .....
Pozdrawiam
Sebek
-
Witka. Czasem postaw jakiś przecineczek :D
-
Witam
piękne auto :) z pięknego miasta - mam tam jedną bardzo dobrą znajomą :D
hehe
dbaj o to auto gdyż jak ostatnio zauważyłem coraz mniej jest 750 a na dodatek w wersji L :)
pozdr.
-
-
Hejka Zgorzelec - Boleslawiec prawie jedna parafia :D
Pozdrawiam