-
[e38] szukam e38
siema wszyskim. Mam na imię Paweł, jestem z okolic kielc, obecnie siedze i pracuje w berlinie! obecnie jeżdże golfem mkIV ale on zostaje kobicie a dla siebie szukam buni e38 tylko w dieslu ale zastanawiam się który motor wybrać? 3.0 184KM czy 193KM o ile ten motor w e38 też siedzi... nie wiem bardzo czy jest sens kupowania z 4.0l V8 Bi-turbo? nie wiem za wiele o tym motorze... jakie ma plusy a jakie minusy?! pomoże mi ktoś dokonać trafnego wyboru? na co zwracać uwagę przy kupnie?
pozdro
-
Witam
Czytaj ,na forum jest sporo wiadomosci na ten temat. Mieszkajac w D masz wiekrze mozliwosci na znalezienie czegos godnego uwagi.
-
no nawet dzisiaj pisałem na gg z gościem co ma tu autohandel i jak będę zdecydowany to mi załatwi taki jaki będę chciał tylko razi mnie ta durna akcyza... ale może ktoś podpowie jaki motorek w dieslu wybrać...
-
Witam szukaj a znajdziesz ;) Ja szukałem 2 miesiące znalazłem ideał :) pozdrawiam
-
-
-
-
-
-