czepiasz się :P
Wersja do druku
czepiasz się :P
jak w temacie...dziś jak zawsze w wolnej chwili przeglądam allegro,wybierając BMW - seria 7 - E32 wyskoczyło 36 wyników...patrząc że ok 6 - 7 jest na części jest jakieś 30 samochodów w całości,od jakichś 2 lat myślę że to najniższa podaż na rynku :confused:
Kto miał kupić już kupił i jak coś dobrego to trzyma, można powiedzieć że te co są na sprzedaż coś z nimi jest nie tak bo E32 to samochód do końca. Jednynie kilka sztuk może sie nadawać do jazdy, Także chętnym na E32 polecam rozejrzeć się za pozostałościami które są w DE.
no tak tylko pozostałości w de zazwyczaj kosztja więcej jak "perełka" e38 w kraju a większy szpan w e38 wsiąść albo w e-65
Z tych 36 sztuk może z 8 jest godnych zainteresowania,reszta to jeżdżące paździerze.
8 to i tak sporo wybrałes ja tam z 3 widziałem godne uwagi hahha
to może warto kupić te "paździerze" i odrestaurować.
i co narzekacie dzięki temu te pazdzierze idą na graty a my mamy fajne fanty za grosze :D