dokladie!!Cytat:
Zamieszczone przez Neuf
http://images.google.pl/imgres?imgur...%3D90%26um%3D1
Wersja do druku
dokladie!!Cytat:
Zamieszczone przez Neuf
http://images.google.pl/imgres?imgur...%3D90%26um%3D1
Tylko biała głęboka perła! ;D ;D
Biały też byłby MEGA.
Gdybym miał coś jeszcze zasugerować - jakiś dziwny kolor w stylu oliwkowy lub brązowy metallic (raczej już nie z palety BMW). :)
Niee... Czarny mat robi się już nieco kiczowaty (według mnie).
Ja bym celował w takie kolory jakie byś raczej nie spotkał - biała perła mogłaby być nawet fajna... ale Imola Rot uber alles ;)
Powiecie że jestem tradycjonalistą ale dla mnie tylko dwa kolory się liczą : ciemna butelka w chromie lub cosmo schwarc metalik w shadow line.
ale do niedawna....
bo jest taki lakier który mnie zachwycił niedawno i to na 7erze.
nie wiem jak się nazywa ale efekt był taki : patrzysz na element z tyłu - ciemna butelka, z boku - fioletowy, z przodu - turkusowy. Pewnie sporo taki lakier kosztuje no i w razie małego trrrrr trzeba malować od razu cały bok... ale to jest po prostu piękne!!
Dobra Panowie... To i tak auto Wiktora ;) Myślę że niedługo dowiemy się jaką decyzję podjął :cool:
a moze sparking grau metalik uwielbiam ten kolorek
kurde, jak w mieszalni... ;D ;D ;D
sprawa nie jest taka prosta
jesli ja mialbym taka mozliwosc przelakierowania calego auta to zastanowilbym sie czy majac taka "okazje" zrobilbym :
a.identyczny kolor-mniej roboty oraz nie trzeba malowac komory silnika itp..
b.znalesc E38 w kolorze niespotykanym jest bardzo ciezko..ile jest srebrnych,czarnych,niebieskich,zielonych.. ;) a ile jest np bialych,czerwonych!!, lub.. matowych.. i wcale nie musi byc to czarny.. :>
czerwony -
a)bo jest ich niesamowicie malo.. to rodzynki ;)
czarny mat-
a)bo po 1 komora silnika i inne miejsca moga wlasciwie zostac taka jaka jest..
b)jest ich jesze mniej niz czerwonych ;D
:shock: wooooooooooooooooooooow- pierwszy raz w macie widze e38 i naprawde godnie się prezenci :)Cytat:
Zamieszczone przez 7ka