Wypełniłeś przestrzeń w nadkolu elegancko ;)
Wersja do druku
Wypełniłeś przestrzeń w nadkolu elegancko ;)
To nie rzutuje :PCytat:
Zamieszczone przez Słowik
Ma jechać powoli i nisko jak nakazuje pismo :>
Cytat:
Zamieszczone przez Słowik
Jest tez Bilstein B6 jest OK JAK DLA mNIE ;D
eno eno Czarek gratki :-)
rasowy potworek :]
mega
Czarku, wstydziłbyś się pokazywać auto w połowie realizacji projektu ;D ;D
Progi nie pomalowane, dół zderzaka z przodu wyje i prosi o kolor.... ;)
Mimo wszystko widać, że na koniec będzie miód malina ;)
Sylwekk sprawe znasz progi leżą i czekają na montaż przedni zderzaczek tez w kolor Będzie ;) z kulturąCytat:
Zamieszczone przez sylwekk
No właśnie dlatego mówię, że półfabrykat nam pokazujesz ;)
Nie ma to jak Alpiny 20 :) Tylko tylne opony wyglądają jakoś baloniasto.
Widze że kolega w końcu zdecydował się na te 20stki.Odrazu innaczej.Pozdrawiam