Eeee, trąci lipą... Cenzura dawno minęła... W co Wy się bawicie ;D ;D
Wersja do druku
Eeee, trąci lipą... Cenzura dawno minęła... W co Wy się bawicie ;D ;D
Reszta nie ostra ;D
:D :DCytat:
Zamieszczone przez sylwekk
dokładnie
A na co Wy liczycie - to był bardzo miły, sympatyczny i kulturalny spocik :)
Żadnych ekscesów i sensacji nie będzie !!! ;D
Oczywiście Wojtku.... Tylko to żaden argument, dlaczego nie ma jakichkolwiek fotek poza Twoimi ;)Cytat:
Zamieszczone przez WojtekD
I ja sie dokladam dzieki za mile popoludnie szkoada ze tak szybko czmychnalem..
Dzieki AngelAgnes i Roberto za towarzystwo z Wrocka do Katowic...Adasio pojetny uczen jestes hihih...a reszcie of kors za spotkankoi pogadanieo naszych autkach i jak wszyscy ...czekam na FOTY!!!!!
Część 1:
http://img267.imageshack.us/img267/5194/img2438.th.jpg http://img406.imageshack.us/img406/3906/img2440i.th.jpg http://img291.imageshack.us/img291/3563/img2443f.th.jpg
http://img338.imageshack.us/img338/272/img2445y.th.jpg http://img406.imageshack.us/img406/1894/img2449s.th.jpg http://img338.imageshack.us/img338/4112/img2448.th.jpg
http://img291.imageshack.us/img291/4122/img2447w.th.jpg http://img267.imageshack.us/img267/5...g2451ql.th.jpg http://img10.imageshack.us/img10/3416/img2453k.th.jpg
http://img338.imageshack.us/img338/489/img2454.th.jpg http://img267.imageshack.us/img267/3824/img2455p.th.jpg http://img267.imageshack.us/img267/2290/img2456t.th.jpg
http://img91.imageshack.us/img91/6958/img2457z.th.jpg http://img91.imageshack.us/img91/6101/img2458s.th.jpg http://img291.imageshack.us/img291/3200/img2465l.th.jpg
http://img406.imageshack.us/img406/4652/img2468d.th.jpg http://img267.imageshack.us/img267/513/img2469g.th.jpg http://img137.imageshack.us/img137/9308/img2461t.th.jpg
I część 2:
http://img5.imageshack.us/img5/226/img2471pu.th.jpg http://img410.imageshack.us/img410/1557/img2474.th.jpg
http://img4.imageshack.us/img4/7514/img2481no.th.jpg http://img691.imageshack.us/img691/7...g2479af.th.jpg http://img694.imageshack.us/img694/9780/img2482.th.jpg
http://img137.imageshack.us/img137/9961/img2483c.th.jpg http://img137.imageshack.us/img137/4540/img2484.th.jpg http://img4.imageshack.us/img4/2846/img2488m.th.jpg
http://img137.imageshack.us/img137/5736/img2503.th.jpg http://img410.imageshack.us/img410/1711/img2507f.th.jpg http://img137.imageshack.us/img137/9...g2508en.th.jpg
http://img137.imageshack.us/img137/7103/img2514c.th.jpg http://img691.imageshack.us/img691/8361/img2519e.th.jpg
Ja również dzięki za spota i mega romantyczną kolacje w gronie 7er by McDonads
Nowy temat już jest :):):) Wiec zapraszam do planowanych spotkań :)Cytat:
Zamieszczone przez ADASIO
Jey , oczywiscie zdjęcia piękne , szacun że odważyłes się pokazać je nam, ALE .... my dobrze znamy wasze fury !! Gdzie fotki uczestników , fotki z romantycznej kolacji w McDonald :D ... no przecież ktos tymi autami musiał tam przyjechać :D ! :x