Dwie zadbane ELE :) ps szykujcie nowe fotki na kalendarz 2012 :)
Wersja do druku
Dwie zadbane ELE :) ps szykujcie nowe fotki na kalendarz 2012 :)
Musisz w ustawieniach włączyć "zaawansowany edytor WYSWIG"
~wysłane poprzez Tapatalk
Witam
Przymierzam sie na majowke do renowacji skorki srodkami : http://lederzentrum.pl/
Jaki najlepiej pistolet do tej operacji wybrac ?
I czy bez pistoletu moze sie obejsc i zrobic to recznie zeby byl rownie dobry efekt
Hej,
kiedyś jeden z kolegów u nas robił renowację i opisał jaki użył pistolet itp. Szukaj na allegro pistoletu do malowania metodą HVLP
Ok
Dzieki
Załącznik 4436
zdjecie przed renowacja
Witam
nie moge wklejic zdjecia po renowacji
Mialem zrobic w majowke cale skory ale po zrobieniu kieszka skrzyni biegow okazalo sie,ze odcien jest troche jasniejszy i nie wiem co mam robic dalej? napisalem do nich czyli do lederzentrum i czekam na odpowiedz. Ogolnie szybko dostalem przesylke po wyslaniu probki.
Jak zrobie skory to plastiki beda ciemniejsze
Ale z tgo co chlopaki tu robili to odcien te byl jasniejszy od oryginalu
Załącznik 4437
o udalo sie
tak wyglada po renowacji srodkami LEDERZENTRUM