Witam koleżankę z najbliższych okolic. Mogę powiedzieć swojej kobiecie, że powinna pomyśleć o jeździe (moją) upragnioną 7er. Od teraz jesteś (de)motywatorką:D
Wersja do druku
Witam koleżankę z najbliższych okolic. Mogę powiedzieć swojej kobiecie, że powinna pomyśleć o jeździe (moją) upragnioną 7er. Od teraz jesteś (de)motywatorką:D
oo jak milo widziec tu kogos z okolic :) siemanko i namawiaj swoja kobiete, chociaz dziwne, ze trzeba ja przekonywac, bo kto tak lubi luksus jak nie my, kobiety :D
fotek jak nie było tak nie ma....
i chyba długo nie będzie :) :cool:
Dodalam zdjecia pare dni temu, ale najwidoczniej nie do konca ogarniam to forum i musialam zrobic cos nie tak, skoro nie sa dla Was widoczne. Powalcze z tym, moze kiedys uda mi sie je udostepnic :D
Tu macie zdjęcia znawcy forum :faint:
http://7er.pl/album.php?albumid=278
Myślę że chłopakom bardziej chodziło o zdjęcia Anety :D
tych to sie nie doczekają na pewno :)
Panowie, bez jaj :D
Całe szczęście, że bez jaj! Mogą być ;)