ja wpadnę na trochę.
Wersja do druku
ja wpadnę na trochę.
Matt miałem pisać do Ciebie....jak możesz to weź aparat bo może będzie coś niezłego do popstrykania zdjęć.....;-) taka prywata dla mnie :-)
Taka ładna pogoda ze przyczłapie ze skrecona noga :)
Ale prawa noga hehe :)
Damy rade
Mimo wszystko coś Nas mało.....a co z resztą????
O której dzisiaj
Wysłane z mojego C6603
O 20.00 Stadion Narodowy....