http://www.cda.pl/video/11536497/Pro...orzyc-bagaznik
Wersja do druku
Było już o tym wynalazku ale tu po 4 latach eksploatacji : http://4x4.auto-swiat.pl/chinska-pod...d-swiata/zsltx tylko do działu humor się nadaje ;)
Prawdziwy indywidual E32 http://www.2dehands.be/autos/bmw/7-s...208361684.html
http://olx.pl/oferta/sprzedam-merced...tml#07b3f21628
4 zdjecie fajne
Na ostatniej fotce energetyk dla kierowcy przy fotelu
Jakaś patologia...;)
stożkowe opony? :D http://motomemy.pl/show/113
relikt PRLu na nogach ;D ;D :biggrin1:
https://www.facebook.com/video.php?v...nch_main_video
http://allegro.pl/silnik-bmw-535-735...043612976.html Fotka z Policją musi być ;)
http://otomoto.pl/bmw-745-333km-long...C35921366.html 2 zdjęcie , oponka całkiem dobra ;).
to są SLICKI :cheer2:
Taki golas ale lodówę ma :faint2:
Ładny kolor ma ta e66 taki niespotykany chyba w Polsce np
http://www.wiocha.pl/1193158,Jedni-o...-ktos-nastawil przesadził z 'gumami usztywniającymi' ;)
E38 728 z wnętrzem Individual:
http://www.mobile.de/pl/marka/bmw/mo...205373949.html
http://youtu.be/AiQ1w7HDw90?t=31s
Ktoś nie opanował E38
e32 z baaardzo ciekwawym audio + pajęczyną w bagażniku ;-)
http://www.mobile.de/pl/marka/bmw/mo...205612827.html
Trochę to porąbane a radio jest z e38?
Raczej... :-) swoją drogą niezła samoróbka! Do tego klimatronik wpuszczony na dół :-)
Wcale to gorzej nie wygląda niż fotele z e38 w e32 :)
Pomyślę o takim radiu, ale najpierw zamontuje przód e38 fl.
Tył koniecznie też :bounce:
nie tył od e32 jest ładniejszy :D
Zartuje zewnątrz nic nie zmieniam tak samo i już w środku. bo nie ma nic pięknięjszego niż oryginalna linia e32, nie chce sobie zrobić z w124 w211 :D
Fotele kwestia wyglądu komfortu i funkcji. ja zabieg sobię chwalę.
Komfort na pewno na + ale estetyka na -
https://www.youtube.com/watch?v=_fkU...=RDJQkpfvH7viw
Mega żart tak z okazji Dnia Kobiet :)
Ohyda
Załącznik 7653
https://www.youtube.com/watch?v=2iUGfURqyhs masakra.... :D
http://instagram.com/p/0kx0UjPqWW/
Znalezione na instagramie ;-)
Batmobil z tego e38 ;)
aga, klasna tochka, beha semyorka :D
Geniusz :RpS_thumbup:
http://jbzd.pl/obr/250620/geniusz
I co w tym śmiesznego że tak zapytam?