Widzę, że jedziemy na bogato :medit:
Extra
Wersja do druku
Widzę, że jedziemy na bogato :medit:
Extra
1. 7ka
2. radoshb
3. Dzuda-jeśli będę w stanie prowadzić samochód
4. Nikoś - jeśli będę w Warszawie
5. sylwekk - jak dożyję
6. Kaja - 50% (jeszcze dużo czasu)
7. grześ73 - jeśli będę miał wolne
8. Ariusz - juz bede miał vozidlo
9. monia toma - na 99%
10.hubus
11.Czarek powinienem dać rade
12. Damias - Będę jeszcze w Wawie a następnego dnia nach Gdańsk
13. Darecki_e23 - zależne od pogody
14. qp
15. Słowik
16. Patrykg4 - mój pierwszy spot :) , ale jestem pewien że nie ostatni.
17.Zaraza
18.Wąski
19.Mięsny
20. Antykk i Antykkowa na 90%
heh własnie jadę w niedzielę rano oglądać pewną 728.
jak dobrze pójdzie to wpadnę Was poznać ;)
jak sie okazuje Klinika mieści się w mojej okolicy.
pozdrawiam
jestem w szoku..
jak przyjada wszyscy..
bedzie ladne widowisko :D
a Pizza Hut zarobi fortune ;D
O kurtka... Chwilę mnie nie było a tu tak poskoczyła frekwencja ;D
Może ja się w takim razie wypiszę?? ;D
Jesteś na tyle odważny? :DCytat:
Zamieszczone przez sylwekk
1. 7ka
2. radoshb
3. Dzuda-jeśli będę w stanie prowadzić samochód
4. Nikoś - jeśli będę w Warszawie
5. sylwekk - jak dożyję
6. Kaja - 50% (jeszcze dużo czasu)
7. grześ73 - jeśli będę miał wolne
8. Ariusz - juz bede miał vozidlo
9. monia toma - na 99%
10.hubus
11.Czarek powinienem dać rade
12. Damias - Będę jeszcze w Wawie a następnego dnia nach Gdańsk
13. Darecki_e23 - zależne od pogody
14. qp
15. Słowik
16. Patrykg4 - mój pierwszy spot :) , ale jestem pewien że nie ostatni.
17.Zaraza
18.Wąski
19.Mięsny
20. Antykk i Antykkowa na 90%
21.siedemtrzyzero :cool:
Oj.... jednak nie będę ryzykował.... ;)Cytat:
Zamieszczone przez radoshb
.. ach ten mój dar przekonywania ;DCytat:
Zamieszczone przez sylwekk
1. 7ka
2. radoshb
3. Dzuda-jeśli będę w stanie prowadzić samochód
4. Nikoś - jeśli będę w Warszawie
5. sylwekk - jak dożyję
6. Kaja - 50% (jeszcze dużo czasu)
7. grześ73 - jeśli będę miał wolne
8. Ariusz - juz bede miał vozidlo
9. monia toma - na 99%
10.hubus
11.Czarek powinienem dać rade
12. Damias - Będę jeszcze w Wawie a następnego dnia nach Gdańsk
13. Darecki_e23 - zależne od pogody
14. qp
15. Słowik
16. Patrykg4 - mój pierwszy spot , ale jestem pewien że nie ostatni.
17.Zaraza
18.Wąski
19.Mięsny
20. Antykk i Antykkowa na 90%
21.siedemtrzyzero
22. Grzechu
też wpadnę choć auto jeszcze w projekcie po pierwszej modyfikacji i przed drobnym retuszem.