na pewno ma :D
Wersja do druku
na pewno ma :D
Załóżcie nowy temat !!!
Zaśmiecacie forum !!!
Będzie i nowy temat wkrótce.. ;)
A teraz moje pytanie do fotografów.. czy jakieś fotki ze spotu się jeszcze pojawią ??
Właśnie, bo jak nie to Fubu Was zawstydzi i wklei sam zdjęcia :D.
(pamiętacie, to nasz dyżurny fotograf Śląska)
no dokładnie , tak będzie :DCytat:
Zamieszczone przez joe white
Co z wami panowie ? Weekend minoł a my bez zdjęć :?
Spokojnie :D
Zdjęcia będą napewno tylko muszą przejść ostrą selekcję ;D
Panowie 2 dni selekcji ??
Nie chcę już chyba wiedzieć co jest na tych zdjęciach ukazane :) (Radosha mam nadzieję nie było :P )
Po ostrej selekcji zostały mi jeszcze dwie fotki do publikacji ;D
http://www.eiw.com.pl/eiw/images/bmw/091114_d.jpg
http://www.eiw.com.pl/eiw/images/bmw/091114_e.jpg
oszczędność, selekcja ... a my głodni wrażeń :]
Cierpliwości, zaraz idę z Darunią na piwo więc przejmę od niego fotosy. Po północy powinny się pojawić