Po umyciu :P
http://img265.imageshack.us/img265/7...cn0755a.th.jpg
http://img502.imageshack.us/img502/653/dscn0754k.th.jpg
http://img682.imageshack.us/img682/1...cn0749c.th.jpg
http://img171.imageshack.us/img171/720/dscn0751.th.jpg
Wersja do druku
W koncu czysto :P
a ja mam taki zapytunek: po co dwa podlaczenia skoro jest jeden glosnik?? chyba ze cos sie zmienilo :D
Ładnego masz tego individuala :]
Mam nadzieję, że dasz posiedzieć w czerwcu ehehe
Śliczniusia jest dziewczynka :]
Leon740i, Siemka mam jeden głośnik ale teraz jest 2 cewkowy czyli potrzebuje 4 kabli :)
witam
Witam serdecznie killera Poznańskiego :D :D
http://img515.imageshack.us/img515/8103/cichy1.th.jpg
http://img179.imageshack.us/img179/363/dsc02949l.th.jpg
http://img208.imageshack.us/img208/6...c02948s.th.jpg
http://img14.imageshack.us/img14/6668/7er2p.th.jpg
http://img686.imageshack.us/img686/626/7er3.th.jpg
http://img526.imageshack.us/img526/2377/7er4.th.jpg
http://img413.imageshack.us/img413/4771/7er1.th.jpg
http://img153.imageshack.us/img153/790/7er5.th.jpg
young23, podziekowac, tylko nie ma jeszcze letnich butów, trzeba bedzie edytowac :cool: