7ka wydaje mi się że lampy nie pasują do koloru auta , pasują do bardziej ciemnego koloru
Wersja do druku
7ka wydaje mi się że lampy nie pasują do koloru auta , pasują do bardziej ciemnego koloru
Krzychu , jeżeli chodzi o moje skromne zdanie , to mnie nie bardzo leżą te lampy ....
no ale to Twoje auto
tak jak pisalem.. mi te lampy nie pasuja takzeCytat:
Zamieszczone przez FuBu
chcialem je tylko zamontowac i sprawdzic moja cierpliwosc..
jak tylko wyzdrowieje zakladam ori ;)
a te zu verkaufen :hihi:
Aż się boję. Jak założysz na przód jakiś festyn z diodami to będę wnioskował o ostrzeżenie dla Ciebie abyś zapszestał takich praktyk ;DCytat:
Zamieszczone przez 7ka
No to już sprawdziłeś :D Naszą cierpliwość też ;D Możesz już wrócić do normalności :)Cytat:
Zamieszczone przez 7ka
;DCytat:
Zamieszczone przez Damias
jesli bedzie dobrze to jutro to uczynie,potwierdze to fotkami ;)Cytat:
Zamieszczone przez Damias
Strasznie mi się podobają te diodowe oczka, i nie ważne że innym się nie podobają :cool:
ja mialem diodowe a teraz mam ori przed liftem :D
dodatkowo założyłem też na przód żółte kierunki :D
jak dla mnie pięknie ..
PS 7ka wróc co ori :D
http://img3.imageshack.us/img3/1160/st831965.jpg
uf.... wreszcie po staremu ;)
No ! :cool: znacznie lepiej :)
dokładnie :D