Zamieszczone przez
IMPEX1950
odświeżam temat, człowiek który sprzedaje kolekcjonerskie samochody bezwypadkowe igiełki jak to nazywa to typowy naciągacz i oszust,
mianowicie zakupił do jednej ze swoich igiełek u mnie szyby atermiczne do e38 ktore zostaly uszkodzone i w ramach gwarancji dosłałem mu drugie z mojego polifowego longa.
pomyślcie sobie jaki FRAJER dzwoni z pretensjami ze mu szyby nie pasuja .
Gość ma auto 2001r ja miałem 2000r i z takiego mu wyslalem , po czym jak rozmowa przestała byc normalna dostał pare kurew i innych epitetów chce wniesc donos do urzedu ze paragonu rzekomo nie dostał co jest bzdura akurat ale to szczegół.
typowy frajer ktory zostal obsmarowany na forum 5er o oszustwach na przebiegach cofaniach licznków i picowaniu pojazdów to jeszcze doczepił sie firmy IMPEX z która w szczególności bedzie miał problem.
Dodam iż OPISANY TYFUS jest do tego stopnia bezczelny ze dzisiaj sobie dla picu zakupic towary na moich aukcjach i nie ma zamiaru ich odebrac.
Niech każdy to przeczyta i omija śmierdziela z daleka.