Siemanko,jednak zboczenie pod tytułem BMW serii 7,jest kompletnie ponad wszelkimi podziałami,gratuluję słusznego wyboru i świetnego gustu,pozdrawiam i samych przyjemnych chwil za sterami.
Wersja do druku
Siemanko,jednak zboczenie pod tytułem BMW serii 7,jest kompletnie ponad wszelkimi podziałami,gratuluję słusznego wyboru i świetnego gustu,pozdrawiam i samych przyjemnych chwil za sterami.
Witam szczesliwa posiadaczke :)
doczekamy się na foty czy jak :) ?
zaczyna mnie już uwierać ! ! !
pewnie robi kolezanka specjalna sesje
Paweł ciekaw jestem na czyje foty czekacie!!!!????:cool:
A fotek nie ma ani widu ani słychu :confused:: - czyli Tequilla wyczuł temat :D
Hyhy niee no fotek nie ma bo mialam je w swoim kompie, a cos nie moge go odzyskac:P niedlugo beda :D
w albumie użytkownika sązdjęcia