nie wiem o czym mówisz ;D
Wersja do druku
nie wiem o czym mówisz ;D
Sliczna 7er :)) Gratuluję Zakupu Dziani . Trafiła w dobre ręce
Koła i wydech miażdżą system :D Będzie seryjna seria czy trochę zmieniona ?
Ps. Ale macie wieeelki garaż :D
Gratki sztuka :)
Hehe...dopiero teraz zauważyłem, że się tu jakieś 7er pojawiło...no no Graty Dziani..fura konkret...:D
Tylko te kółka mi się niezbyt widzą...:p
Siemano Seweryn,coś znajomo mi ta gablota wygląda,co nic nie meldujesz że się znalazłeś na forum 7er?pozdrawiam Ramzes.
Na prośbę wstawiam zdjęcia do tematu :smile:
http://imageshack.us/a/img94/3287/kbp9.jpg
http://imageshack.us/a/img713/2268/4eoz.jpg
http://imageshack.us/a/img441/2994/6qqo.jpg
http://imageshack.us/a/img35/1424/7ay5.jpg
http://imageshack.us/a/img546/3502/duxg.jpg
http://imageshack.us/a/img11/9444/dp5m.jpg
http://imageshack.us/a/img19/2817/8arv.jpg
http://imageshack.us/a/img844/9757/cbz5.jpg
http://imageshack.us/a/img600/7899/bbgl.jpg
http://imageshack.us/a/img577/4136/rgvc.jpg
http://imageshack.us/a/img543/4986/8ez8.jpg
http://imageshack.us/a/img89/8607/d6t5.jpg
http://imageshack.us/a/img27/1482/w2ux.jpg
http://imageshack.us/a/img826/6279/l533.jpg
http://imageshack.us/a/img32/5070/wmo9.jpg
http://imageshack.us/a/img526/8095/fyzc.jpg
http://imageshack.us/a/img196/4484/55rp.jpg
http://imageshack.us/a/img832/6717/0tsj.jpg
http://imageshack.us/a/img819/6263/q3v7.jpg
Ależ te kółeczka śmisznie wyglądają :D