Witam. Ta e66 ma wszystko co w e66 powinno być. Wypas pełną gęba! Mam nadzieję, że na lato bedzie jakaś konkretna felga (z tego co odnotowałem to wielkość felgi jest wprost proporcjonalna do natężenia blachar :D :D)
Wersja do druku
Witam. Ta e66 ma wszystko co w e66 powinno być. Wypas pełną gęba! Mam nadzieję, że na lato bedzie jakaś konkretna felga (z tego co odnotowałem to wielkość felgi jest wprost proporcjonalna do natężenia blachar :D :D)
Gratulacje Olej. Locha jest taka jak być powinna!
Noooo Paweł już nie musisz nadrabiać bajerą buda mówi sama za siebie bez pełnej lodówki łychy na zlot nie przyjeżdżaj a tak poza tym jest piękna witaj w gronie e65
".... JAK MASZ LONGA TO CI PANIENKI PRZYCIĄGA..."
i wszystko i w temacie :D
Ładnie ładnie Olej, mozesz nas wozić :D
Ode mnie też gradki Olejus! Wspiąłeś się na kolejny szczebel 7er-drabiny heheee.. teraz już nie musisz chodzić do kościoła - masz go w swoim samochodzie!