Dzięki za spota i do następnego.
Pozdrawiam :564:
P.S.
Wklejam 2 małe foty
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...1c0e3ed1a.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...b3c1af042.html
Wersja do druku
Dzięki za spota i do następnego.
Pozdrawiam :564:
P.S.
Wklejam 2 małe foty
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...1c0e3ed1a.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...b3c1af042.html
Spocik na 3x E32 :D
I ja dziękuję - świetny spot :D
Coś ode mnie:
http://img72.imageshack.us/img72/5706/p1040471h.jpg
http://img840.imageshack.us/img840/5272/p1040472.jpg
Dla PR'ów z Krakowa "pała z zachowania" ;) - temat ciągnie się od dobrych czterech tygodni - było wystarczająco dużo czasu, aby wszystko ustalić (miejsca oraz atrakcje) i wtedy nie było żadnych uwag i propozycji - więc stawianie wszystkiego na głowie godzinę przed spotem jest nieodpowiedzialne.
może kiedyś uda sie połączyć spoty i zrobić jeden małopolsko-śląski.
Dla PR'ów z Krakowa "pała z zachowania" ;) - temat ciągnie się od dobrych czterech tygodni - było wystarczająco dużo czasu, aby wszystko ustalić (miejsca oraz atrakcje) i wtedy nie było żadnych uwag i propozycji - więc stawianie wszystkiego na głowie godzinę przed spotem jest nieodpowiedzialne.[/quote]
Xsilver a co za problem było zabrać się do Myślenic tak jak chłopaki to zrobili???Mój wyjazd był typowym spontanem ze względu na charakter mojej pracy weekendowej.Zanim dojechałbym z Dominikiem do Krakowa (czytaj korki na Zakopiance-powrót z weekendu) to nie wcześniej jak na 18;30...a tak 16:00 zbiórka pod M1 i ekipa z Krakowa leci sobie na Orlen w Myślenicach i dalej na Zarabie.(tak jak rozmawiałem z Tobą przed spotem).Spotkanie 17:15 i więcej czasu na eksperymenty ;) Wiktor wstawiaj foty :D:D:D
Co do PR'ów i organizatorów się nie wypowiadam ... sam nie byłem obecny (ale niestety jest durny rozłam, skoro każdy robi spoty na swój strój)
______________________
A swoją drogą jak wracałem ze spotkań rodzinnych, na trasie na odcinku Racibórz - Gliwice, jakieś 25km przed Gliwicami o 18:00 stałem chwilę blokowany przez wypadek z 3 autami (aż 2 radiowozy stały), w tym jedna czarna 7er e65/e66.
Ktoś od nas???
To jeszcze ode mnie porcja fotek :) Dzięki za spota chłopaki, pozdroo
http://a.imageshack.us/img26/4728/img2877mmm.th.jpg http://a.imageshack.us/img26/7664/img2872mx.th.jpg http://a.imageshack.us/img26/8836/img2870m.th.jpg http://a.imageshack.us/img26/8458/img2868mp.th.jpg http://a.imageshack.us/img26/6573/img2867mb.th.jpg http://a.imageshack.us/img26/8015/img2866s.th.jpg
Cytat:
Zamieszczone przez Hubertus7er
Fotki z Zarabia wrzucę wieczorem, mógłby być fajny spocik na 15 aut a tak to w Krakowie 3, w Myślenicach 5 a na Śląsku 7 :P
Pasowałoby coś większego zorganizować jeszcze w tym sezonie, może we wrześniu się uda? :)
Dobry spot
3xe32 :medit: