Nie boisz się awarii?? To już sporo podniesienie mocy. Wyniku gratulacje
Wersja do druku
Nie boisz się awarii?? To już sporo podniesienie mocy. Wyniku gratulacje
Uoooo panie.... a co na to: panewki, korbowód, półosie, rozdzielacz mocy i reszta? Podwyżkę kierowcom byś dał :P
Zrobiłeś to tylko programem czy robiłeś dodatkowo jakieś inne mody przy silniku i osprzęcie? Wydaje mi się, że przy takim przyroście mocy to już chyba konieczność. W każdym razie grubo poleciałeś ;)
Stage 3 robią na 560km 800NM z 550i, a tutaj proszę stage1. Albo ich hamownia daje bonusy albo tak jest.
Tutaj to 550i https://www.facebook.com/pg/TeCePERF...43694338993619
No i do listy damned jeszcze Turbo wtrysk i skrzynia?
Co do wiarygności pomiaru,to raczej jest wiarygodny.Były wczoraj jeszcze inne BMW.Np.2 letni X5 4.0d nie trzymał już serii.Miał 301km.F10 była,która miała 284km zamiast 300+.Był również tam wicemistrz polski w dryfcie i stroił swoje e36 na 650km.Gadałem z nim i stwierdził że ta firma robi b.dobrze i mają wiarygodne pomiary.A gość wie co mówi,bo przetestował chyba wszystkie hamownie w kraju i na Słowacji.Co do przyrostu sporej mocy,stwierdzili że zdrowa jednostka.Dlatego tyle łyknęła mocy samym programem.Nawet się dziwili,że intercoolery mają niską temperaturę,czyli bardzo dobrze chłodzą.A są wodne.Przerobili już sporo n63,i jeśli jednostka ma 408km lub mniej to coś się zaczyna dziać.
Odczucia po 3 dniach jazdy i przejechaniu 300km........bezcenne.Auto tak fajnie jedzie,że szok.Nie mówie tu o pałowaniu za każdym razem ze świateł.Nie tędy droga.Zajechać można seryjne i to każde auto.Teraz mam taką moc od 1800/2000 obrotów że nie muszę go kręcić do 4500 jak kiedyś,żeby czuć moc 420km.Po prostu przy 1800-3000 obrotów silnik robi taką roborę,że wgniata człowieka w fotel.I na ekonomizerze widzę,że będzie mniejszy apatyt przy normalnej jeździe.Kiedyś jak jechałem 80km/h to ekonomizer był na 12l.Teraz jak mam 80km/h to ekonomizer jest na 8-9l a auto ma ochote się powoli rozpędzać.Dziś zatankowałem na full i wyszło 14.8l/100km. trasa 70% szarpanka po Polsce do 180 i 30% miasto.Myśle że ze 2 litry zejdzie ze spalania.Frajda jest nimiłośerna,jadąc 100-150 i jak się sieknie na maxa.... To jest to
Nic tylko pozazdrościć :)
Sławek ..... ja wychodze z założenia,że nie ma co zazdroścìć.Nigdy nikomu niczego nie zazdrościłem.A to tylko auto.Dziś jest a za miesiąc może go nie być.Życie jak to mówią.Najważniejsze jest zdrowie,czego wszystkim życze z całego serca.
Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Grubo!
xyz - bo nie mozna dodać posta krótszego niż 10 znaków
Czysto musi być wszędzie.........https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...161c406fd0.jpg
Kurde, jeść można!
:first:
Szarpneła kichnela to i dostała nowy zestaw.Powinno jej przejść.https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...ac1f120033.jpg
Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Z sentymenu do mobila wĺaśnie zalałem do mnie i do żonki x3 taki olej.Co do orginału mam 100% pewności.Towar bezpośrednio z Fracji u dystrybutara.wlaściciel znajomy ze 30 lat.zobaczymy jak to z tym mobilem jest.https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...3dd2c7c775.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...bcb5276253.jpg
Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Jest moc https://youtu.be/cm8jEJLcti0
Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Eee..... widać, że to w przyspieszonym tempie puszczone :P
Zejmowali,ale coś poszło nie tak.Będe kiedyś przejazdem w Łodzi to poprawią.
Nie no autko idzie pięknie. Od 200 - stu tak jak moja do 200 - stu. Kiedyś coś takiego sobie też kupię żeby moja dotychczasowa nie była samotna. Pozdrawiam.
Ładnie idzie :) A gdzie to takie drogi proste mają? :) :) :)
Ile kosztuje takie 140 km plus?
W skrzyni też robili program ?
Pokaż jak od 0 idzie.
koszt 2500.W skrzyni nic nie robili.Ja czyściłem adaptacje.A od 0 też będzie ,tylko trzeba się dobrze trzymać kiery
To ta firma z Wawy?
Ile trwa takie wgranie itd?
TC z Łodzi
Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
To mamy od 0 https://youtu.be/cXqzivett7g
Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Idzie jak wściekła !! jest się czym ganiać :)
Ale kurde zastanawiam się cały czas, ile skrzynia i reszta wydoli przy takich obciążeniach...
Ale dobrze wiedzieć że w razie "W" jest możliwość :)
Zapodalem zimowe kola.Letnie michaly bedą do sprzedania.Są z 2014 czy 15.Wiem wiem,jestem zboczony na punkcie opon.Decyzja zapadła.Jak wystawie je to wkleje link.pozdrawiam
Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Kolejna wymiana oleju.Tym razem orgin.Już przy nim zostane jak w e65.Temat oleju zamykam w mojej głowie dla świętego spokoju.Nie slucham opini,bo głowa boli co dobre,a co złe.https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...e305253e4f.jpg
Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Masz rację. Lać i jezdzić. W BMW czekają na takich gości jak Ty :heh:
Przez takich jak Ty się szybciej ropa skończy! :D
Przez 4km spalanie wzrosło o 0,4l/100km ;)
A zdjęcie oczywiście wykonane na mitycznym odcinku niemieckiej autostrady między Częstochową a Warszawą? ;)
Nie no Jaro często za miedzę jeździ. Na bank na HUDzie coś takiego było ;-)https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...aa4864b714.jpg
To jest stopka od Tapatalka na miarę naszych możliwości.