Teraz wiadomo dlaczego tak wyglądał ;D
Marek.
Wersja do druku
Teraz wiadomo dlaczego tak wyglądał ;D
Marek.
Wydaje mi się że cały ten ambaras z tymi dwoma gościami to moja zasługa :hihi:
Ale jeżeli Tuczi77 ukradł całą tą paletę to nic dziwnego że Roberto tak na fotach wygląda sponiewierany... Rozumie ktoś coś z tego?
Tak, wkręcajcie ludzi dalej :D.
http://img13.imageshack.us/img13/1406/neufd.jpg
Na zlocie był też jednoosobowy fanklub Volkswagena i wyśmiał wszystkich :D
http://img375.imageshack.us/img375/5557/sliwka.jpg
Może zmieńmy temat i niech Śliwka się wytłumaczy z tego co tu pokazywał ;D
Może być ciężko, ale do spółki z Radoszem jakoś by z tego chyba wybrnęli ;DCytat:
Zamieszczone przez Wiktor
coraz lepsze foty sie pojawiają :D Wiktor zdjecia rewelacja :] ( Roberto vs Tuczi )
Z tego co pamiętam to był roberto ??Cytat:
Zamieszczone przez Wiktor
chciałem normalne fotki i dostałem .... następnym razem muszę sie dokładniej zastanowić zanim o coś poprosze :):)
witam
tutaj coś od mnie :)
http://picasaweb.google.pl/Ontario22...wca2010Slesin#
pozdrawiam
Hehe ,a śliwa mnie pokonał w kubeczki ,a wszystko przez to ,ze mi nie pozowilił iść siusiu :D
Może i nawet dobrze ,bo jak bym jeszcze kilka rund zagrał to by mogło sie to źle skonczyc :P
Widze że zlot był za....ty! Szkoda tylko, że czasami trzeba troszke popracować :( . Pozdrowienia.
szkoda że i ja nie mogłem pozwolić sobie na 3 dni wolnego na zlot. Już po zdjęciach widac jak się 7er bawi :)
Pozdrowienia dla uczestników oraz fotografów ;D - za wytrwałość ;)
Cytat:
Zamieszczone przez szczurek
ta też odmówiła posłuszenstwa??? To uuz któraś z kolei..,.
Piękna fota Adaś był najmłodszym zlotowiczem :D Jak macie jeszce jakieś fotki Mojego młodzieńca albo Mojej pseudo kopii Anatolowej ;D Alpiny linki na PW poazdrawiam i do następnego Raza ;DCytat:
Zamieszczone przez WojtekD
Tu znalazłem sporo fotek Mojej Srebrnej suczki ;) Już wiem kto przed nami jechał ;) dziękiCytat:
Zamieszczone przez Adam221
:faint: :faint: :faint: :faint: :faint: :faint: :faint: :faint: :faint: :faint: :faint:Cytat:
Zamieszczone przez young23
Wiesław, no co ??
Tak oto Dawid podsumowałeś całe zamieszanie z myleniem Robercika i Irka :DCytat:
Zamieszczone przez young23
:medit:
hahaha
Moje fotki ponownie są dostępne ;)
http://forum.7er.pl/v-zlot-7erpl-sle...150.htm#198455
Bo był ale ktoś ich pomylił i tak teraz walczą ;DCytat:
Zamieszczone przez young23
Nie róbcie ludziom mętliku w głowach bo już na zawsze Roberto zostanie Tuczim a Tuczi Robertem ;D
i to mega zdjęcie z "leżaka" :]Cytat:
Zamieszczone przez tuczi77
"
http://img638.imageshack.us/img638/5020/slesin07x.jpg "
Dołączam jeszcze kilka fotek ode mnie: Ślesin 2010
tomcad - jest i fotka mojego wózka ;)
Dzięki!!
:pada:
Czarek junior mega spokojny coś Ty tatuś Mu podał :)))
Uspokojony przez szum Ślesińskiego lasu ;)Cytat:
Zamieszczone przez Jack
i ryk Ślesińskiego karaoke :]Cytat:
Zamieszczone przez -czarek-
Wiesiu to faktycznie było kojące :D szczególnie przez parę kolejnych dni wolałam się nie odzywać ;)Cytat:
Zamieszczone przez Wiesław
Musimy nasze dzidzie zabrać za rok :) to już junior nie będzie taki grzeczny :)
Troszkę późno ale zawsze jakieś nowe fotki ;) http://www.youtube.com/watch?v=54oLhNxnncQ
dla Wojtka :)..........i
http://i50.tinypic.com/2vkxabo.jpg
........dla Krista który rządził na parkiecie :)
http://i45.tinypic.com/sy751l.jpg
DZIĘKUJĘ !!!Cytat:
Zamieszczone przez dealer25
Ok. to jesteśmy umówieni.Cytat:
Zamieszczone przez Lady Gi
Dobra uporałem się z kompem i mogę w końcu wrzucić fotki z mega zlotu za który wszystkim serdecznie dziękuje:) Było na prawdę rewelacyjnie
Najpierw żeby była jasność kto robił zdjęcia:
http://img5.imageshack.us/img5/5115/...831200x900.jpg
i kto przywiózł robiącą zdjęcia:
http://img16.imageshack.us/img16/566...861200x900.jpg
a dalej to już foty ze zlotu :) :
http://img709.imageshack.us/img709/6...871200x900.jpg
http://img718.imageshack.us/img718/4...891200x900.jpg
http://img130.imageshack.us/img130/5...921200x900.jpg
http://img340.imageshack.us/img340/1...931200x900.jpg
http://img717.imageshack.us/img717/6...941200x900.jpg
http://img256.imageshack.us/img256/1...971200x900.jpg
http://img638.imageshack.us/img638/8...991200x900.jpg
http://img694.imageshack.us/img694/2...021200x900.jpg
http://img707.imageshack.us/img707/1...051200x900.jpg
http://img15.imageshack.us/img15/110...101200x900.jpg
http://img121.imageshack.us/img121/2...111200x900.jpg
http://img84.imageshack.us/img84/475...121200x900.jpg
http://img35.imageshack.us/img35/766...151200x900.jpg
http://img8.imageshack.us/img8/3531/...171200x900.jpg
http://img138.imageshack.us/img138/6...181200x900.jpg
http://img130.imageshack.us/img130/9...191200x900.jpg
http://img444.imageshack.us/img444/4...201200x900.jpg
http://img404.imageshack.us/img404/5...211200x900.jpg
http://img192.imageshack.us/img192/8...221200x900.jpg
http://img689.imageshack.us/img689/4...271200x900.jpg
http://img688.imageshack.us/img688/8...281200x900.jpg
http://img683.imageshack.us/img683/1...291200x900.jpg
http://img180.imageshack.us/img180/5...461200x900.jpg
http://img8.imageshack.us/img8/2057/...471200x900.jpg
http://img338.imageshack.us/img338/3...521200x900.jpg
http://img443.imageshack.us/img443/3...531200x900.jpg
http://img341.imageshack.us/img341/4...541200x900.jpg
http://img339.imageshack.us/img339/9...551200x900.jpg
http://img3.imageshack.us/img3/3757/...561200x900.jpg
http://img13.imageshack.us/img13/862...581200x900.jpg
http://img571.imageshack.us/img571/6...601200x900.jpg
http://img690.imageshack.us/img690/9...621200x900.jpg
http://img143.imageshack.us/img143/9...641200x900.jpg
http://img707.imageshack.us/img707/2...651200x900.jpg
http://img708.imageshack.us/img708/6...68900x1200.jpg
http://img84.imageshack.us/img84/222...701200x900.jpg
http://img35.imageshack.us/img35/868...721200x900.jpg
http://img28.imageshack.us/img28/362...741200x900.jpg
http://img686.imageshack.us/img686/1...75900x1200.jpg
http://img685.imageshack.us/img685/4...771200x900.jpg
http://img130.imageshack.us/img130/4...811200x900.jpg
http://img267.imageshack.us/img267/8...871200x900.jpg
http://img28.imageshack.us/img28/542...951200x900.jpg
http://img257.imageshack.us/img257/6...171200x900.jpg
http://img149.imageshack.us/img149/9...181200x900.jpg
http://img14.imageshack.us/img14/585...281200x900.jpg
http://img684.imageshack.us/img684/1...421200x900.jpg
http://img684.imageshack.us/img684/1...421200x900.jpg
http://img20.imageshack.us/img20/913...471200x900.jpg
http://img85.imageshack.us/img85/459...481200x900.jpg
http://img15.imageshack.us/img15/847...601200x900.jpg
A teraz parę zdjęć z paraolimpiady :P jaka miała miejsce na pobliskim stadionie.
Rozgrywki odbywały się na najwyższym światowym poziomie:
http://img822.imageshack.us/img822/7...661200x900.jpg
http://img685.imageshack.us/img685/7...671200x900.jpg
http://img35.imageshack.us/img35/222...751200x900.jpg
http://img339.imageshack.us/img339/8...761200x900.jpg
http://img163.imageshack.us/img163/3...801200x900.jpg
http://img404.imageshack.us/img404/9...971200x900.jpg
mały quiz, gdzie jest piłka ;)
http://img22.imageshack.us/img22/902...121200x900.jpg
Przerwa po ciężkich bojach, a paparazzi szaleją ;) :
http://img199.imageshack.us/img199/4...431200x900.jpg
uzupełnienie niezbędnych witamin :
http://img696.imageshack.us/img696/6...481200x900.jpg
Dzięki specjalistycznej ochronie obyło się bez zamieszek na trybunach :P
http://img294.imageshack.us/img294/4...551200x900.jpg
Fajnie było :viva: tylko krótko :( . Powrót na południe:
http://img375.imageshack.us/img375/6...241200x900.jpg
http://img12.imageshack.us/img12/929...251200x900.jpg
http://img193.imageshack.us/img193/5...261200x900.jpg
http://img149.imageshack.us/img149/8...331200x900.jpg
http://img149.imageshack.us/img149/6...341200x900.jpg
http://img13.imageshack.us/img13/164...411200x900.jpg
http://img291.imageshack.us/img291/9...441200x900.jpg
http://img716.imageshack.us/img716/3...531200x900.jpg
http://img412.imageshack.us/img412/1...561200x900.jpg
Pozdrawiamy :papa:
Super fotki !!! Wielkie dzięki :)
Ale po co wrzucać do netu grafikę w rozmiarach 3072×2304px (7 milionów px)
Czas otwarcia Twojego postu jest dość nieznośny :)
Do neta absolutnie wystarczy 72 dpi i rozmiar np. 1000x600. Ale to tylko uwaga - nie żadna krytyka :)
No to racja, sam się teraz wkurzam :faint:Cytat:
Zamieszczone przez WojtekD
Następnym razem się poprawię ;)
Kurczę, nic nie moge pooglądać :/.
a niech to .... malet7 popraw to, bo na da się oglądać :(
super foty:)
Polecam Fotosizer Download ;)Cytat:
Zamieszczone przez malet7
A tu coś z powrotu do Wawy
http://i685.photobucket.com/albums/v..._2554x1915.jpg
http://i685.photobucket.com/albums/v..._2554x1915.jpg
http://i685.photobucket.com/albums/v..._2554x1915.jpg
http://i685.photobucket.com/albums/v..._2554x1915.jpg
http://i685.photobucket.com/albums/v..._2554x1915.jpg
Kumple
http://i685.photobucket.com/albums/v..._2554x1915.jpg
Leon ;D
http://i685.photobucket.com/albums/v..._2554x1915.jpg
Zwiedzający
http://i685.photobucket.com/albums/v..._2554x1915.jpg
Z ostatniej chwili
Tak się bawi BMW KLUB POZNAŃ
http://www.youtube.com/watch?v=7f99Tm3ZuMI
UWAGA SCENY DRASTYCZNE