Czacha mi paruje :D
No to w takim razie naÓka poszła w las i nadal nie wiem dlaczego tył poszedł szybciej od przodu:)
Wersja do druku
Może dla tego że przy bardziej zrówwnoważonych siłach hamowania niż kiedyś o połowę mniejszy klocek z tyłu szybciej ulega zużyciu.