no Miruś trzymam kciuki ;) mam nadzieje ze dasz rade no w koncu Ty bys nie dal rady :D jak tylko bedziesz cos wiedzial to dzwon obgadamy co i jak
Wersja do druku
no Miruś trzymam kciuki ;) mam nadzieje ze dasz rade no w koncu Ty bys nie dal rady :D jak tylko bedziesz cos wiedzial to dzwon obgadamy co i jak
PANOWIE I PANIE jako ze 08.11.08 coraz blizej chcialbym abysmy stworzyli liste kto ile i dlaczego bedzie na spociku ?? proponuje wpisywanie sie na liste i ostateczne ustalenie miejsca spotu jako ze jak sledze temat mialo byc nas kilkanasie autek apeluje do organizatora/ow o przemyslane miejsce latwe w dojezdzie itd nie musze was pouczac heheh
oto lista
1 ADASIO
kto dalej???
1.Adasio
2.Aldik (z "żoną")
3.
I oby godzina bez zmian :D:) Dłuuugo sypiam :) - wiec jest szansa ze zdarze i nie zaśpie :DCytat:
Zamieszczone przez Olo
No i niestety drogi Adamie robi nam się mały bałagan,Cytat:
Zamieszczone przez ADASIO
bo taka lista już była, a Ciebie to nawet dopisałem na poz.6.
Zrobiłem to po kolejności wpisów, siebie dając na końcu, po mnie dopisali sie tomcad i Jay,Cytat:
1. ŁukaszS
2. Wiktor
3. Olo
4. MajcinekA1
5. Elvis
6. Adasio
7. marek-ogi
8. Hubertus7er
9. tomcad
10. Jey
ale potem następni koledzy nie umieli już z tego korzystać :razz:
Więc po co bałaganić nowymi wpisami ??
A i tak spoza czynnych działaczy w tym temacie i ogólnie spoza forum 7er kilka znajomych osób bezpośrednio mi deklarowało gotowość przybycia na zlocik,
więc optymistycznie liczę na to że będzie grubo ponad 20 beemek :cool:
Moja obecność bez zmian :D
No oczywiście:Cytat:
Zamieszczone przez Aldik
miejsce: "żwirek" obok Ikea - jak poprzednio, a potem zobaczymy
czas: godz. 15:00 (+/-)
dla osób jadących z południa ponownie proponuję spot przed spotem: o 14 na BP przy zakopiańskiej (na przeciwko Carrefoura) co by się przyjemniej jechało pod Ikeę w kilka 7 :cool:
co to jest ten "żwirek"? :P żebym się nie zgubił, mam blisko do zielonek ale nie odmówie Sobie defilady :)
no Wiktor oczywiscie ja jak ostatnio mykam z Toba przez miasto zobaczymy :) zobaczymy kto jeszcze do nas dolaczy :DCytat:
Zamieszczone przez Wiktor