To była polerka tak ?? sam robiłeś z kimś czy ktoś polerował Ci jakimś środkiem ? :) sam chce swoj wypolerować ;D
Wersja do druku
To była polerka tak ?? sam robiłeś z kimś czy ktoś polerował Ci jakimś środkiem ? :) sam chce swoj wypolerować ;D
No No Piękna ta 7er
Witamy :) ładne autko :D :D
U bracie,kawał dobrej roboty,autko jak nowe-gratulacje :D
Sam się bałem, polerkę i konserwację lakieru robiłem tutaj --> http://www.snb.com.pl/Cytat:
Zamieszczone przez Livre
Pozdrawiam ;)
siemka przepiekne auto :D
Kolego powiem Ci,że jestem pod wielkim wrażeniem Twojej siódemki!A jeżeli chodzi o środek to powala na kolana swoją elegancją ;) Nawet nowe 7 nie ma takiej klasy jak zadbane e38 :P
Pięknie wyszło :)
naprawdę ładna :)
Bardzo ładna :)
Jakie masz ringi w lampach te grube czy cienkie ?