To się Tobie wszystkie rozgazują :D
Wersja do druku
To się Tobie wszystkie rozgazują :D
Już ich nie ma :P
Cytat:
Zamieszczone przez Neuf
Nie znam tego drugiego ale nie życze mu konkret strzala od Pudziana
bo znow powalczą 40sek
Nie ma to jak reklama po 10min :faint:
No wkoncu sie zaczyna... :D
no to obadamy ;D
Oooo w mordkie- Tamaghocci wytrzymal pierwsza runde... :shock:
Szału nie było.... Statystyki na "+", ale już nie tak widowiskowo, jak z Najmanem...
............................
No kurcze było ciężko. Uczucia mam mieszane. Dwie rundy wytrzymał ale wymaga treningu zapaśniczego i kondycyjnego. Na plus duży techniki ręczne i blokowanie low kicków. Siła mu bardzo pomogła ale jak by walczyli ze 4 rundy to było by nieciekawie dla Mariusza.