Panie toż to dobry rozrusznik był, tylko wyczyścić i będzie śmigać dalej! :)
Wersja do druku
Panie toż to dobry rozrusznik był, tylko wyczyścić i będzie śmigać dalej! :)
Kręci,ale na stole.Ledwo co.Zjadło go jak by miał ze 20 lat i leżał w kopalni soli.
Dziś wpadły do mnie takie pudełeczka.Niby Textar prosto z Germany.Podobno daje rade.Zobaczymy.Tarcza jak kolo w 126p.374mm i 36mm gruba.https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...e9b58f88a6.jpg
Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Piotruś wiesz ,że życzę Ci jak najlepiej ale moje nowiutkie tarcze w takich samych pudełeczkach a nawet lepsze bo PRO+ a u Ciebie widzę zwykle , po 500 km docierania a następnie autostrada do Kassel i z powrotem trafiły znów do pudełeczek i na reklamację.
Jestem dobrej myśli.Różnica w masach między naszymi autami to ok.300kg.W średnicy tarcz 324 vs 374,szerokość tarczy mam 36mm więc szersza od twojei,bedzie lepiej odprowadzać ciepło.Chyba że ktoś pomyli stronami i nie będzie odprowadzania ciepła.Tyły mam 370x24mm a ty masz 324x20.Więc też mam większe.Ale to tylko teoria,a jak będzie to się przekonam i napisze za jakiś czas.
Sam jestem ciekawy ale cieszę się ,że to Ty zmieniasz bo przynajmniej walisz prawdę na forum i nie owijasz w bawełnę. Oby wszystko było z nimi OK :)
I hu.. bąbki strzelił.Tarcze nie pasują,mniejsze klocki i stracony czas.Niby rozmiar ok .ale te nie są do chamowania z wysokich prędkości.Jutro sie okaze czy orgin wpadną czy coś innego.o syfie w garażu nie chce nawet pisać [emoji27] [emoji27] [emoji27] https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...fbd84b8db9.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...0a3a45b58d.jpg
Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
A to nie Integron kiedyś mówił, że jak się ma ten system hamowania z dużych prędkości, to w grę wchodzą tylko ori tarcze i klocki?
A co to niby za system ???????????
Taki system dla malkontentów, że im się tarcze od hamowania wyginają ;) Większe klocki + inne tarcze.
Po vinie właśnie mi wychodzi z tym systemem.Chyba orgin zawita i tyle.1200zł jedna tarcza i klocki coś kolo 1000zl.
Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
czemu są tylko takie ? https://sklep-bmw.pl/przeglad-czesci...rcza-hamulcowa
Może dlatego, że patrzysz na specyfikację USA. Tutaj masz EU:
https://www.bmwstore.pl/pl/katalog/d...L/sA/r2011/m11
Edity:
ASO-BMW ma zamienniki, więc może nie powinno być tak źle?
@jaro
Jak chcesz to daj VIN na PW ... może moje znajomości w ASO cos dadzą wytargować.
Możesz też podać mi cenę jaką Ty masz , będe wiedział ile negocjować :p
Wlaśnie kończą montaż.Mam nadzieje że bedzie ok.Czas pokaże.https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...8c74567e15.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...24cebae564.jpg
Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Ładnie ,ale z tego co widzę BMW do tego stopnia oszczędza ,że nawet nadkole plastikowe jest okrojone . W serii G dali jakiekolwiek osłony plastikowe ? :bowl:
P.S. Brakuje Ci spinki :)
Miro w G11 jest o wiele więcej osłon -> patrz zdjęcia podwozia 760i od Beziego.
Nie atakuje. Po prostu pytam .
Wczoraj zrobilem z 50 km po mieście.Farba się zdarła.Potem trafił mi sie nagły wyjazd pod Warszawę.I z moim fartem zawsze coś sie trafi,co chce być szybsze niż ja.Mialem ze 2 chamowania z 220 do 80km i pare mormalnych chamowań.Narazie jest dobrze.
Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
U mnie wpadł pakiet zimowy.Cicho,milo tylko śmigać.A jak u was ?https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...8e25309c54.jpg
Ten setup bardziej mi leży.... fajnie wygląda, z shadowem było by jeszcze lepiej:eyebrows:
Więc po wymianie wjeżdzilem pare zbiorników paliwa czyli jakieś 2-2,5tyś.km zrobilem.Narazie jest elegancko.Mimo założonych dystansów zero bicia z dużych prędkości.Myśle że Textar przynajmniej przy tych tarczach sie postarał.Mam też uczucie że bardziej skutecznie dziala układ.Ale to pewnie zasługa nowych klocków.
Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Więc dzięki pewnemu gościowi z tego forum co mnie strasznie zaszczepił kierą kupilem i ja.Są dodatkowo łopatki które będą dzialać.https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...049312cdfe.jpg
Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Fajna.
To za ile wyrwałeś...może tez włącze ebaya :p
200e + przesyłka coś 18e Normalnie wygląda jak nowa,nie ma śladów montowania.
Mówisz i masz.15min roboty i jest.Łopatkami sie zajme pewnie po nowym roku,brak czasu.https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...258a205ec0.jpg
Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Nappa robi robotę. O wiele przyjemniejsza w dotyku jest taka kiera :)
Super
Szukałem i po 200ojro nic nie znalazłem a kolor drewna mam taki sam.
A co te co mamy kiery to nie są obszyte skórą?
te są innaczej szyte?
Ja starą miałem w skórce ale ta jest taka inna i delikatna że aż miło.Cena akurat taka się trafiła.Ogólnie to nie ma tych kierownic na ryku.Są jakieś kosmiczne ale i ceny z kosmosu jakieś 2-3tyś pln.Kolor może nie identyko drewna mam z kierą,ale trzeba się wpatrywać żeby zobaczyć różnice.
Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Opcja zimowa.Autko dostało nowy aku,bo stary mial 4 lata i już nie ogarniał F-ki.Czesto wywalalo komunikat.Byłem na kompie u znajomego.Zero błedów,wtryski pracują wzorowo i aku zameldowany nowy.Tarcze nie mialy ostatnio łatwo,ale są OK.Przelot mam coś 132tyś.
Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...96b5b068d7.jpg
Dziś sie udało.Wystrojona na 540km i prawie 850 niutków.Kaganiec zdjęty.Powiem tylko,że łeb urywa..
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...f9365c08c1.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...c749add41b.jpg
Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka