Gratki! Z tego co wiem, był jeszcze AC Schnitizer i Zender. Ale twoja rzadka
Wersja do druku
Dolna listwa była w kolorze czy raczej w czerni
ori??
Anatol jeśli masz na myśli listwy dolne drzwi , to mają być czarne.
Niestety trafiło i na białą :
[IMG]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b934544fbab8.jpg[/IMG]
Czynnik uciekł , wybadałem czujnikiem ,że skraplacz jest nieszczelny.
Na fotkach stary i nowy , widac różnice w konstrukcji i solidności.
Wentylator tez po wymianie łożyska wraz z czyszczeniem elektryki :
[IMG]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/400b0392a9eb.jpg[/IMG]
No i wszystko na aucie :
[IMG]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/00fe4a1de7d2.jpg[/IMG]
Nie wiem czemu obrócone foto:black_eyed:
W tym tygodniu znowu test szczelności czujnikiem i klima powinna znowu zadziałać.
Zastanawia mnie jedno , skraplacze sa innej konstrukcji , stary jest szeregowy ,a nowy równoległy , jaką ilość nabić czynnika , tyle ile jest na tabliczce czy może mniej.
Nowy robi wrażenie jak by był mniejszej pojemności.
daj tyle ile na tabliczce
Za dużo białego i się będzie zlewać wszystko. Biały wygląda ładnie jak ma czarne akcenty plastiku, kolorowe lampy. Inaczej się smutny robi.
Co tu zapodać :)
[IMG]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f873ad82d5a0.jpg[/IMG]
Nie cuduj. Te Hartge to tylko na jakieś customy się nadają, bo bez śrubek to one wyglądają jak [emoji90][emoji3517][emoji276] [emoji6]
a mi sie zadne zdj auta nie wyswietlaja :(
Potem porobię jakieś lepsze fotki , Tuczi von Irek , musiało by mnie zdrowo poje...ać żeby HARTGE 18" przeznaczyć na jakieś gówniane customy. Mam jeszcze HARTGE 16" w różnych szerokościach ,więc o tym pomyślę :excitement:
Na tych zdjęciach wyglądają jak 16, góra 17" i stąd moja opinia. Jeśli to jest 18" to sam chętnie bym je zobaczył na aucie [emoji6]
Nie no HARTGE 18" ,a ALPINY tylko 17" ,ale tył 10j :congratulatory: . 16" HARTGE w dwóch szerokościach są całkim fajne , malują się właśnie :emmersed:
gdzie malujesz?
Tutaj jak zawsze : http://felgi-profil.pl/regeneracja_felg/
Aaa faktycznie kiedyś już dawałeś mi namiary, opłaca się tak daleko robić? Wysyłki odsyłki, uzgodnienie koloru itp?
Tak się składa ,że bywam a tamtych stronach. Druga sprawa ,że bałbym sie wysyłać jakimś spedytorem takich felg, pakuję do auta i jest bezpiecznie :listening_headphone
Aaa to inna sprawa
Przejrzałem 18 stron tematu i nie znalazłem ani 1 działającego zdjęcia :D
Warto nie dawać na jakieś serwisy z czapy, tylko takie, co są znane i nie usuwają zdjęć, np. https://imgur.com <- moje zdjęcią sprzed kilku lat nadal widnieją na forum. Druga sprawa, polecam zawsze edytować 1 post i tam coś wrzucać dla historii.
dokladnie zero zdj, i to w wielu tematach i zero w formie zdj info jaki był stan rzeczy czy jak auto wyglada obecnie
no ja szukajac jakis info o czesciach ich wygladzie czy autach tu na forum 90% zdj nie działa wiec to troche słabe tzn nie tyle co slabe ale duzo tematow umarło smiercia naturalna a hostingi pousuwały zdj i klops a ci co maja auta nie aktualizują ich nawet u mnie w temacie sporo zdj umarło
Boże, na litość Boską, Witboy, ile Ty masz lat... Powinieneś dostać bana za niepoprawną pisownię, którą bardzo ciężko momentami zrozumieć. Fajnie że jesteś aktywny, ale błagam, przykładaj się odrobinę do tego jak piszesz.
Co do tematu, ja Państwu proponuję serwis FLICKR. U mnie wszystkie zdjęcia działają bezproblemowo. Kilka lat już. Aczkolwiek aktualnie do konta wprowadzili już ograniczenie 1000 zdjęć. Ale wystarczy konto na inne email i z głowy.
Sławomir ,a co chciałeś znależć ? :smug:
Fotki naprawdę znikają ,ale biała lala żyje i ma sie dobrze. Mam pełno fotek po zakupie i staniu pod śniegiem , potem podczas renowacji i obecnych :wink:
Na wiosnę zrobimy grilla na Śląsku , pewnie będzie co oglądać , bo jest wiele fajnych e32 tutaj :love_heart:
No przeglądam sobie forum, nie pamiętam wszystkich aut na pamięć, chciałem sobie popatrzeć, od tego jest chyba też temat? :D
Serio, to zawsze mnie na tych forach samochodowych wkurza, że widzisz temat, chcesz zobaczyć O CZYM ROZMOWA, a tutaj lipa, nie można ;]
No i w końcu dojechały z DE , HARTGE 18" 8,5 i 9,5.
Felgi do remontu, takie same jak miałem ostatnio na białej.
Teraz pytanie jak je pomalować ?
[IMG]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/388ef82712f4.jpg[/IMG]
Do felg dostałem jeszcze takie papiery i w końcu wiadomo ile pompowac powietrza do 18 " na e32 :)
[IMG]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/083d932ae522.jpg[/IMG]
Przynajmniej poprawnie podpisał się artysta. :highly_amused:
Oooo, znowu o kolorku :juggle: I tak zrobisz po swojemu i tak samo jak wcześniej napiszę klasyczny srebrny.
Jaki rozmiar opon będziesz dawał do tych felg? Jak dla mnie ori kolor jest spoko. Gratuluję zakupu.
Tylko i wyłącznie 144 ;) A felg zazdroszczę :P
Jak o mnie idzie ranty w poler a gwiazdka w szary ori kolor
<do usunięcia>
Dziękuję :) udało sie po prostu.
Dla tych felg są dwie kombinacje rozmiarów opon:
1. 235/40/18" i 265/35/18" ciśnienia w oponach przód 2,3 bar, tył 3,1 bar, dane wg certyfikatu Continental, który też do tych kół mam.
2. 245/40/18" i 275/35/18"
ADASIO na fotce co wkleiłeś to nie są felgi jednoczęściowe, tam jest sytuacja prosta.
W tych co ja mam polerowanie jest problematyczne, dlatego pytam o kolor bo będą raczej jednokolorowe.
I się tak nie denerwuj, bo Ci jelito pęknie:humble:
niestety to prawda o poler alu trzeba mega dbac dlatego ja do siebie daje radinox wtedy problem z głowy, a robic to cały czas tzn jazda z wkretarka co 2 tydzien by był sztos to troche przerost formy nad trescia...
Otóż to. To tylko osobom bez pojęcia się wydaje że to jest raz i nie trzeba dbać. Radinox z kolei, to już nie tylko nazwa, a po prostu rant stalowy z nierdzewki, która się tak nie utlenia. Wtedy sprawa jest dużo prosta. Na tych kartge, co pokazane na zdjęciu E28 Kucharza, to zdaje się właśnie też Radinox.
Witboy, a bieżąca pielęgnację na wkrętarce czym robisz? filcem czy bawełną? Jakiś fajny typ ściernicy masz? Ja jakoś wolę to ręcznie robić, bo te ściernicę do elektronarzędzi to mają wystające śruby i blachę, to zawsze ryzyko uszkodzenia rantu. Fajne są tarcze lamelkowe z filcem do poleri/kątówki, ale do tego trzeba ściągać koło aby mieć jak podejść.
filc tylko na gruz potem do odświeżenia bawełna i k2 aluchrom, na 1 syf autosol i filc, ale meczy czyszczenie dlatego ja to mało kiedy robię a potem klopsy....aby był na prawdę sztos to co mycie trzeba przelecieć chociaż trochę pasta na wkrętarce ,mam takie duże krążki które nie powodują obrażeń felgi ale po prostu nie to ze szkoda czasu ale po prostu meczy ciągłe lecenie felg nawet na wkrętarce mimo ze kupiłem do tego celu czarnego parkisde âŚ
Polecam pastę mothers: mag & aluminium polish, robi robotę na wykończeniu. Z filcami mam niestety przykre doświadczenia, tam nie ma gradacji, czasami się trafi ostry i zostawia więcej rys po sobie niż było przed... najczęściej odświeżanie robię ręcznie, 15 minut mi zajmuje. wełniany miękki szalik po mamuśce jest idealny. zbiera a nie rysuje. Wełna dobrze ściąga.
A podlinkujesz pada którego używasz? porównam ze swoimi
Adasio i Bombel dostali po nagrodzie. Mam nadzieję, że 24H pozwoli im skupić się na tej nagrodzie. Jeśli ktoś jeszcze jest chętny to zapraszam, można pisać na PW :playball:
No to gratki zakupu....:thumb:
Ja ostatnio do moich 18 nawaliłem po 3 bary...i pewnie teraz pali deko mniej....:bump2: :laugh:
I coś porobił Tuczi w temacie, wszyscy się boją odezwać :applause: