Wiktor zabije :faint:
Wersja do druku
Wiktor zabije :faint:
Sorki, już się poprawiłem ;)Cytat:
Zamieszczone przez k i v i
Zdjęcia super :d Wielkie dzięki ;) chociaz pare zdjęć nie otworzyło się :(
bardzo fajne fotki, może jescze ktoś coś cykał z ukrycia, niech się pochwali :)
Spot udany widzę :D Sporo osób się zebrało ;)
Wiktor to wiele wyjaśnia... dzięki za wyjasnienie :D
W220-polecam :dCytat:
P.S. Paweł a czym Ty na spot przyjechałeś młoda mi mówiła..
[quote="olejus"]Ale coś naklejeczka 7er malutka...Cytat:
W220-polecam :d
autko ładne jaki motorek?
V8 Tyle wiem nawet elektyczne szyby ma i białą tapicerkę z podsufitką specjalnie dla Olejusa.. ;)
hahahahaha - Z00fy :d .(spoko z ciebie Ziomal --- będę nominował do VIP oczywiście z kivi i dorką) :)Cytat:
Zamieszczone przez Z00FY
Kronos nie chcę robić OT (moze mod nie wykasuje - 4.3 , automat , airmatic , fullopcja haha)
Adasio - mega organizacja :)
Ja dziękuje raz jeszcze :
- Wiktorowi za udostępnienie aparatu, oraz wrzucenie fotek
- kivi za robienie zdjęć ,oraz wrzucenie fotek
-- Tobie Olej za pochwałyCytat:
Zamieszczone przez olejus
- całej reszcie za wspaniałą atmosferke i zabawe
Wrzućcie prosze jeszcze więcej zdjęć - dziękuje :medit:
i polecam sie na pszyszłość - :cool: :P :D
Cytat:
Zamieszczone przez ADASIO
No to start :)
http://a.imageshack.us/img185/4011/zdjcie011a.jpg
http://a.imageshack.us/img96/6185/zdjcie009qt.jpg
http://a.imageshack.us/img710/6549/zdjcie008fc.jpg
Niestety tylko tyle udało się zrobić Nokią ;)
jeżeli o tych ludków chodzi -- moje pełne poparcie !! SB wyglądało by bez nich hmmmm.... ;D ;D ;DCytat:
hahahahaha - Z00fy :d .(spoko z ciebie Ziomal --- będę nominował do VIP oczywiście z kivi i dorką) :)
Ale fajnie wam się ten spocik udał... zazdroszczę i gradki!
Dorka która to Ty jesteś na tym grupowym zdjęciu?
http://img191.imageshack.us/img191/4746/mdsc00309.jpg
no i reszta też opiszcie kto z kim.. dla innych braci i sióstr ;)
A o mnie nikt nie pamięta ;( ;)Cytat:
Zamieszczone przez olejus
Olejus - rywalizacja była niesamowita - może zorganizujemy coś w KRK to będzie ciąg dalszy :)
- Od lewej patrząć malet7 i jego lepsza połowaCytat:
Zamieszczone przez Wiesław
- Dorka to ta którą obejmuje :P
- xsilver tę twarz trudno zapomnieć :hug:
- dalej sławny Zoofy (pogromca policjantów) :P i k i v i
ADASIO a czemu ja na końcu ? :D przeciez nie stoje ostatnia :550: ;D poza tym mnie się udaje załatwiać policjantów tak ze 'dzis na pouczeniu się skończy droga Pani' :P
Ostatni będą pierwszymi ;D :DCytat:
Zamieszczone przez k i v i
Ty masz doping w postaci kobiecego sexapilu a biedny Zoofy musi sobie radzić bez ;D
Cytat:
Zamieszczone przez Wiesław
Już masz podane :D ale małe wyjaśnienie :D mierzyliśmy nasze brzuszki przy okazji i juz prawie doganiam róznica w milimetrach :dCytat:
Zamieszczone przez ADASIO
Z Ciebie też Olej myslalem ,że ****** jest teraz na wyposazeniu Merca w schowku jak wyjeżdża z fabryki a tu proszę młody żwawy chłopak pewnie nie potrzebował.. ;) chodż te plamy na siedzeniu to powiem Ci ,że 3 razy musiałem pucować ,żeby zeszly.. Strasznie silne masz płynmy ustrojowe ;) dobrze ,że dziury nie wypaliło :DCytat:
Zamieszczone przez olejus
prezentacja jak na rozdaniu Oskarów! ;D ;D ;D ;D ;D
w końcu ekipa konkretna więc zrobiłem to z należytym pietyzmem ( trudne słowo ):PCytat:
Zamieszczone przez Wiesław
jak następnym razem "ktoś " Was wywiezie w okolice osw to :787827992 :)
pozdr
masakra-turbożałuję :(
Cyga na następny raz to Ty przyjeżdżasz na spota :d a potem mozemy wszyscy wpaść do ciebie na małe co nie co :d /żarcik / :d
a nie ma problemu :)
odgrzeje kotleta :) mega było :)
Tylko Puchar zabrali....... :D hahaha
Może zorganizujemy replay???
OK ale tym razem na torze asfaltowym w Nowej Hucie ! ul.Nowolipki 3 ! Myślę ,że początek kwietnia będzie odpowiedni !:)