Trolu a gdzie montowałes te lcd i ile Cie to wynioslo?
Wersja do druku
Trolu a gdzie montowałes te lcd i ile Cie to wynioslo?
zaglowki tylnie
przednie sloneczeniki
ales sie wygadal bosz... ale co tam, chopaki z vip audio robia dobrze :hihi: wczoraj, albo moze przed wczoraj (???trol kiedy to bylo???) zrobili mi moja i powiem, ze jest przec*** hehe
ladowac muze i poltora goscia ze mnie :cool: co do wzmachola polecam carpowera 750 watt- naprawde daje rade a glosnik zaczal sie dopiero wygrzewac :zzz:
Cytat:
Zamieszczone przez Waldi
he he trzeba mieć nieźle nasrane w głowie,żeby to założyć no ale.....nigdy nie mówiłem że jestem zdrowy psychicznie :evil:
No i mam problem.Skrzyneczka jak ulał pasuje do bagażnika alr żeby ją tam wlożyć.....to muszę rozebrać połowę bagażnika(plastiki w części koła zapasowego) i nie wiem co dalej bo w stanie surowym (bez obicia tapicerskiego) weszła przy użyciu siły!!!!
K..wa- 5-10cm płytsza lub 3cm niższa i nie byłoby problemu.
No ale nie ma rzeczy nie do zrobienia-najwyrzej użyję bosza do metalu :P i coś może pomoże.
Oto małe cudo,które zamontuję .....
Tiron wsadziłes juz "graty" do bagaznika?
ja dop. pod koniec msc. wlatuje na warsztat :)
cholera jeszcze nie -czekam na zamówione zestawy,kable itp.Będę miał wszystko gotowe do dwóch tygodni bo robie odrazu środek.Jutro albo wwtorek mam odebrać bagażnik.Cytat:
Zamieszczone przez Waldi
no tak wygłąda sprzęt na półmetku.....
teraz jeszcze środek.....
łojezu :x
i to wsadzisz do beci?
Lawinę wywołasz ;D