Chyba będzie kolejną osobą na forum, która naprawiała automat. Innej opcji nie widze :DCytat:
Zamieszczone przez hrabia81
Wersja do druku
Chyba będzie kolejną osobą na forum, która naprawiała automat. Innej opcji nie widze :DCytat:
Zamieszczone przez hrabia81
...sprawdź czy ktoś nie połączył lusterka z wajchą od biegów stalową linką, to najczęstsza przyczyna tej dziwnej dolegliwości lusterka... :oops:
na zadnym przycisku na moich laptopie nie pisze capslockCytat:
Zamieszczone przez Cychol
co robic, pomocy
aż się dziwie że ten temat nie został ................. przez moda :x
ale cóż mamy demokracje :hihi: