Cześć. Widzę, że są dostępne. Zobacz to: 63219069131, cena netto: 99,73 PLN, 83pcs.
Wersja do druku
Wyleciały te wstrętne BH z przodu, z racji tego że nie były oryginalne. Wpadły przednie szyte boczki, może w tym tygodniu uda się poskładać wnętrze żeby było takie jak ma być, czyli założenie poszyć na stelaże które nie są zepsute. Z rzeczy mechanicznych wpadł nowy olej z filtrem do skrzyni, poprzedni jak oczywiście szło się domyślić był jeszcze oryginalny, pojeżdżę chwilę i znów go zmienię żeby się trochę przepłukała. W dalszym ciągu nie mogę znaleźć żadnych sprężyn do 750, skończy się chyba na założeniu z 740, waga silników podobna...https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...da1e8d6522.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...b6855f6375.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...77b03eac67.jpg
Wysłane z mojego Mi Note 10 przy użyciu Tapatalka
Fajny duet. Brakuje Ci jeszcze E30 do kompletu. Msystemy z E34 fajnie by wyglądały na E32 :)
Mała aktualizacja, wnętrze poskladane w cały komplet buffalo z pamięcią, także wreszcie nie koli w oczy, siódema dostała korektę lakieru i odszczurzenie wnętrza, do tego wleciały nowe sprężyny na przód K.A.W, obniżenie bardziej satysfakcjonujące w porównaniu do H&R. czterotloki czekają żeby pojechać do malowania, a ze smaczków wjechał mały bonus [emoji16][emoji16][emoji16]https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...f6eb5014c3.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...5baea4e7fc.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...50a6c85a58.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...c2a565335f.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...a61634e28b.jpg
Wysłane z mojego Mi Note 10 przy użyciu Tapatalka
A jak wypada teraz prowadzenie i charakterystyka pracy na tych sprężynach K.A.W.? H&R wydawały mi się trochę za twarde do E32.
Fajnie działasz przy tej landarze, tak trzymaj :)
Była już na forum E32 posadzona na K.A.W i właściciel sobie chwalił taki setup.
Drogi teraz taki bonus? Gdzie udało Ci się go namierzyć?