Swieci sie jedna, druga odbiera
Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
Wersja do druku
Swieci sie jedna, druga odbiera
Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
Dzieki, bo jak podlacze czytnik navi to nie Dziala idrive monitor sie zawiesza, a na odlaczonym dziala dobrze ale cd i zmieniarka dziala caly czas, czytnik navi uszkodzony? Jak podlacze czytnik to caly czas kreci szuka nawet jak plate wrzuce radio Tex nie dziala
Z tego co pamietam to czytnik navi powinien byc ostatni w petli MOST, mozna go zaslepic - optic loop to sie nazywa, albo po polskiemu rozebrac wtyczke swiatlowodu i same światłowody koncowkami do siebie jakos zespolic, tak aby byly polaczone idealnie do czoła.
Ja swego czasu tez mialem problem z navi w bagażniku, z tym ze nie dzialalo radio, telefon, komputer pokladowy i cala reszta osprzetu medialnego - natomiast biegi i cala reszta dzialaly bez problemu.
Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
odlaczylem nad navi jakis modul a podlaczylem navi , navi nie swiruje I nie ma czerwonego swiatla,a we wtyczce od modulu mruga nie staly czerwony, a I czy Telefon ma wplyw bo nie ma w podlokietniku i w module of Telefonica nie ma swiatelka, a w logic 7 tez mruga
A ten ostatni to jest voice control czyli glosu a niie dziala glos u mine i on wysyla do navi czytnik, jak jest uszkodzony to navi czytnik nie bedzie dzialac pop raw nie?
Jesli do navi dochodzi swiatlo, to po drodze jest ok. Masz ponizej schemat most, zapętlaj po kolei moduly, jak zacznie cykać to bedziesz wiedział który jest walniety.https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...9a26797dd1.jpg
Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-----
Jak widzisz modul telefonu jest za modulem logic i navi w petli, zaślep go i zobacz czy sie poprawilo
I czy musza byc numer ten sam bo nie ma na allegro, rozni sie tylko 2 cyferkami ?
Prawdopodobnie bedzie trzeba go zakodować, poradników jest od groma. Natomiast na poczatek go zaślep zeby nie kupować w ciemno
Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
A zaslepic czyli po amatorsku?
U bo zero pojecia
2 opcje:
Pierwsza na zdjeciu koszt ok. 50 zl + wysyłka (pasuje tez od audi)
Druga tak jak mowilem w celach wylacznie diagnostycznych, rozbierasz wtyczke swiatłowodu, wypycha sie tam taki zatrzask i łączysz światłowód końcówkami do siebie równo i dokladnie, musisz to jeszcze jakoś ustalić zeby sie nie rozjechalo (tulejka, termokurczka cokolwiek o zblizonej średnicy)
Pierwsza metoda duzo latwiejsza i bardziej profesjonalna, druga klopotliwa ale nic nie kosztuje. https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...19302f22fc.jpg
Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka