Ostatnie jest najlepsze - pod korek ;)
Wersja do druku
Ostatnie jest najlepsze - pod korek ;)
no w końcu pochwaliłeś się swoim e38, zmieniaj lampy z tyłu, jakoś te mi się strasznie nie widzą, pokaż troszkę środka.
Witam
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...2230381f2.html
moja "pucharowa" buma:)
noooo zaszalałeś ..............
haaaa ! Czanula! na chromie!! pięknotka! gradki!
Witam Ponownie:) po kilku latach spedzonych w innych BMW :) dzis o godzinie 22;45 w garazu znowu zaparkowala 7 :) 728 IL LPG BRC 291 tys KM , pierwsza rejestracja w kraju 2011 08 04 , LPG od 18.07.2012 . :) Lepiej już mi :) pozdrawiam!
A zdjęcia jakieś będą?
Będą Będą :) w weeeeekend :) pozdrawiam
Witam kolegę...:smile:
Ps..No to niezły awans...niby silnik pozostał ten sam..ale L-ka, to mi się wydaje wynagradza...gratuluję powrotu do 7er i również czekam na fotki...:bounce: