-
Na początek sprawdź bezpieczniki.
Alternator we wtyczce ma 2 przewody.
Jeden to przewód do kontrolki(niebiesko-biały bodajże), a drugi to plus po zapłonie(zielony lub zielono-biały najczęściej)
Bardzo często zasilanie czujnika oleju było połączone ze wzbudzeniem alternatora.
Czujnik oleju potrafił paść powodując zwarcie i palić bezpiecznik, co powodowało zapalenie się kontrolki ładowania
-
Wiem kolego że nie ma nic wspólnego ale gdzie szukać problemu z przełaczaniem biegów?
-
Witaj,powiem ci kolego że czujnik ma lutowane kable może on jest przyczyną,ale jak odłączyłem wtyczkę nic się nie działo.to wychodzi na to że znów musze się wziąsc do roboty,na szczęście lubie taką grzebaninę,a nauka jest bez cenna.
-
Kupię
Witam zapaleńców bmw,potrzebuje kilku części do swojej buni;linka do otwierania maski,czujnik oleju,klamka schowka,panel od nawiewu[pokrętła]za wszelka pomoc dziękuje,pozdrawiam.
-
no to pomyslileś działy. Proszę o przeniesienie zapytania do działu "Kupię"
Pozdrawiam
-
Witajcie,mam zapytanie o sondy do 3.0 v8 czy powinne być o takich samych numerach?ja
-
Kolego nie mieszaj watkow.
Zaluz nowy temat to ci napiszemy o tym co w temacie.