No a dla mnie albo BH albo pomarańczowe kier. razem mi to jakoś nie pasuje.
Wersja do druku
No a dla mnie albo BH albo pomarańczowe kier. razem mi to jakoś nie pasuje.
Guzikowej walki ciąg dalszy. Znalazła się chwila, po wyjęciu radia udało się wysunąć guziczek. Wygląda tak
http://i60.tinypic.com/2edpiq0.jpg
http://i58.tinypic.com/s5acl4.jpg
Jak widać guzik jest OE, natomiast połączenie przewodów wygląda na amatorskie. Z guzika wychodzą 4 piny ale podłączone są tylko dwa, nie wiszą żadne nie połączone kable a wiązka wygląda na nie dotknięta. Czerwony przewód który jest podłączony do guzika nie wiadomo gdzie idzie. Żeby sprawdzić gdzie wchodzi musiał bym rozłożyć chyba pół wnętrza.
sam przycisk po numerze to przeciwmgielne z E30... wiec to jakas samoróbka :)
Ten czerwony przewód jest od tego przycisku :)