To co piszesz nadal nic nie wyjaśnia. Możesz bliżej??Cytat:
Zamieszczone przez slawek1
Wersja do druku
To co piszesz nadal nic nie wyjaśnia. Możesz bliżej??Cytat:
Zamieszczone przez slawek1
jest taki tester na obecnosc spalin w plynie
8/ ale wywalił cene....proponuje zestaw ze zdjęcia za 300 plnów.zainteresowanych na priv :D
ja pierdziele , za taką cenę????? to ja nie wiem czy to się kalkuluje.
Mi mechanik proponował wykonanie takiego testu chyba za 50 zł... Po co od razu kupować do tego aparature :P
Olejus co tam dalej?
Pierdziele jade na urlop ... mam assistance w razie czego :D :D :D Podjechałem do majstra klepki i mi powiedział ze nie ma katalizatorów jest gaz i wszystko w normie.Cytat:
Zamieszczone przez wiku
Sprawdzaj poziom płynu.
a gdzie urlopujesz??? :D :D