Hahaha no i ch.... wydalo sie;d a bylem juz tak blisko chcialem wyrwac Was na zdjecia jakiejs czarnowlosej nastolatki;d
Wersja do druku
Hahaha no i ch.... wydalo sie;d a bylem juz tak blisko chcialem wyrwac Was na zdjecia jakiejs czarnowlosej nastolatki;d
dobra ja udaje że nic nie wiem dawaj zdj tej nastolatki :D
Hahahahaa czekaj musze znalezc jakas dobra zeby padaki nie bylo ;d
nic, nic, koniec tematu ;d ja jestem dziewczyna i to normalna i juz tego mi tu nie podwazac, dobra;d
spóźniony ale równie ciepło witam :yo: i życzę zadowolenia z limuzynki :) :cool:
W ciągu kilku godz 5 stron powitań to jakiś nasz rekord..;)
Wcale nie taki spozniony;d nie dziekuje zeby nie zapeszyc, i wzajemnie :)
dawno takiego zamieszania nie było :D w ciągu jednego dnia 5 stron ? :)
p.s
Proponuje zamieścić zdjęcie....7er żeby Olejus mógł spokojnie pójść spać :D
PODOBA MI SIE TAKI REKORD I TAKIE ZAMIESZANIE :D
ale spijcie spokojnie zdjecia beda jutro:)