http://7er.pl/showthread.php/24495-rarytasy-do-e32
Z nowego nabytku części rwiesz ? :D
Wersja do druku
http://7er.pl/showthread.php/24495-rarytasy-do-e32
Z nowego nabytku części rwiesz ? :D
Raczej ze starej 750il ;) Srebrna idzie na odratowanie z tego co wiem.
Dokladnie tak jak Jakub pisze. Highline-r do gruntownej odbudowy.