Wpadnę
Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
Wersja do druku
Wpadnę
Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
Będę akurat przejazdem też wpadnę ;)
Ja bede
Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Wygląda na to, że 8-go zje mnie praca. Z góry przepraszam, gdybym się nie zjawił, choć może uda mi się przyłączyć bliżej 22.00.
Pojawię się i ja
Będę i ja.
Tylko o której?
Może o 19 tak jak Youngtimer Warsaw?
Zawsze spotykamy się ok 20
Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
A to nawet lepiej.
Ale tam na żwirku przy stadionie?
Na parkingu pod peronami
Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
ostatnio było pod peronami bo żwirek był zajęty. 8 czerwca godzina 20 pod stadionem.
Ktoś potrzebuje inpę ? mogę zabrać laptopa.
Ktos cos dzis ?
Dzisiaj meczyk 😊 więc każdy kibicuje
Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Odebrałes?
Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
Może jakiś spocik w najbliższą środę pod stadionem???
Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Chętnie.__
Wrrróć. W środę mam próbę przed graniem i odpadam niestety.
Koledzy,
Już w najbliższą niedzielę 23/10 motoryzacyjna uczta dla właścicieli wszystkich bawarskich piękności..! Zlot organizowany przez Klub BMW Otwock. W programie prezentacje najpiękniejszych aut zlotu, masa konkursów, wyjątkowe aukcje a wszystko w przepięknej jesiennej oprawie Parku Miejskiego w Otwocku ;) Cały dochód z imprezy jest przeznaczony na wsparcie 16 miesięcznego chłopca z Otwocka od kilkunastu miesięcy walczącego z nowotworem złośliwym oka. Pogoda zamówiona, impreza w okolicy, nie może zabraknać zacnej reprezentacji 7era :D
Link do wydarzenia na FB:
https://www.facebook.com/events/3534...77044812085729
Linki do informacji o Szymku:
https://www.facebook.com/pamietnikszymona/
http://rycerzeiksiezniczki.pl/kids/szymon/
Piotrek
Witam Was:)
W następnym roku organizujemy jakieś spotkanie?
Ponawiam pytanie, jest szansa na warszawski spot w najbliższym czasie?
Coś by się przydało. Dawno już nic nie było.
Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
Dokładnie. Jestem za:)
środa 25-01-2017 godzina 21:00 Tesko Fieldorfa (ogrzewany parking podziemny):
1. Szatannnnn
2.
Ktoś cos ??
:)
1. Szatan
2. Baja
Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
1. Szatan
2. Baja
3. Zygas
W tym miejscu były posty ludzi .... gdzie one zniknęły..!!! ????
Jakieś hakery pozabierały i chyba poszło z backupu. Z innych wątków też poznikało, co najświeższe. Chociaż jakieś oficjalne oświadczenie miłościwie nam moderujących byłoby całkiem na miejscu.
Może administratorom się coś nie spodobało 😉
Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
http://7er.pl/showthread.php/49994-W...Cny-komunikat-!!!
W Shoutbox na stronie startowej na dole są także informacje.
O to przepraszam 😊
Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
Za bardzo w tej Warszawce spiski wietrzycie hahah
Niestety PiS daje nam powody 😂
Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
Doprowadzę swoją skrzynię do stanu używalności i pojawię się wreszcie na spotach bo dawno mnie nie było :-)
Spocik był super z bratem czekamy na następny :-)
Jeśli do najbliższego spotu nie sprzedam swojej 7er to z przyjemnością wpadnę przywitać się.
Pozdrawiam,
grejd
To co panowie robimy jakiegoś spocika
Kiedy ??? I może Fiodorfa dopuki zimnawo? ??
Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
Niedziela o 19 :-)