Nie wierzę, że na "Warschauer Allee" nie miałeś typowych stau'ów, więc ile sypałeś? 200? Jak tak, to średnia dobra. U mnie 200 generuje gdzieś 17 l/100km :/
Jak tam kiero? Jest ok z nim?
Wersja do druku
Nie wierzę, że na "Warschauer Allee" nie miałeś typowych stau'ów, więc ile sypałeś? 200? Jak tak, to średnia dobra. U mnie 200 generuje gdzieś 17 l/100km :/
Jak tam kiero? Jest ok z nim?
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...ce55748fb4.jpg dla potomnych,dziś trasa Radom-Warszawa-Radom.20 km po warszawie,korki a jazda ogólnie normalna.Nikt mnie nie wyprzedził.
Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
No co tu mówić. Z modelu na model obiecują mniejsze spalanie, a wygląda, że jest to samo :P
Tak z ciekawości zapytam...
autostrada-tempomat-160km/h , jak by spalanie wyszło?
Myśle że do 12l bez problemu.Może nawet 11,5l
Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Czas pokazać cb radio.https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...68b63b07b2.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...7847c0c803.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...e6ec256a97.jpg tradycyjnie antena zawsze taka sama jak w poprzednich bmw.
Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Normalnie dziurę w dachu się wierci i kabel między podsufitką a dachem się ciągnie? Nie cieknie toto potem? No i do jakiej prędkości Ci antena bez problemu łapie sygnał?
Z parasolką się lata nad głową.Tak już 11 lat non stop ta pierdzielona parasolka,bo kapie na głowę.
Ładny masz wnętrze.... ale pomysł z anteną mnie rozwalił :eagerness: nie lepiej magnes na bagazniku bez ingerencji w karoserie?
Magnes przy 220km^h odpada....
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...1279976b08.jpg
u mnie lato wpadło ostatnio.Koła i dywaniki.A jak u was ???
Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Dziś fajna pogoda,fajna trasa i kondycja auta świetna https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...9b5837e51a.jpg
Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Piotruś ,nie boisz się ,że skrzynia tego nie wytrzyma :rofl:
Żartowałem :pound:
Dobra posprzątane .
Proszę o pisanie w temacie.
PS: Posprzątane na prośbe autora tematu
Dziękuje Bezi.Jednak sie skusiłem i kupilem springi H&R -40.Tylko takie są do x-drive.Niby wiek wiekiem,a w glowie dalej nisko i szeroko.Ech......... to już chyba zboczenie na zawsze. https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...c84503bd57.jpg
Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
daj fotki jak siądzie :)
a co do licznika .... tyle to moje skisłe e32 pojedzie daj cos dalej chyba, że kaganiec jest :)
Springi siedzą.Fajnie sie jedzie i fajnie wygląda https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...7835a5e838.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...c329f5cd4a.jpg
Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Dziś wymiana oleju.Przejechane 9tyś na motulu.Odczucia jakieś takie mieszane mialem z tym olejem.Niby ze sklepu,ale te bańki jak by z chin.Naczytalem sie w necie o podrabianycj olejach że masakra.Wybór padł na castrola tym razem...Ale z autoryzowanej stacji Bosch, znajomego itp co daje łape za orginalność tego oleju.Dostaje je bezpośrednio z Francji w beczkach 208l z plombami i certyfikatami.Po zalaniu odczucia mam pozytywne,praca taka aksamitna jakaś.A olej najnowszy Castrola z fodatkiem tytanu.https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...d66a870f3d.jpg
Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Piotruś ,abyś Ty był zadowolony. Jakie czasy gowniane......żeby człowiek już nawet za olej nie mógł być pewny... nie? eeehhhhh
Jest jest nareszcie jest w TC w Łodzi.Bedzie 500+ w czwartek.Ehhhhh super
Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Wiec bylem i bylo już blisko powera.Ale okazalo sie że turbiny dmuchają różne bary w cylindry.Dokladniej to jedna dmucha za dużo o 0,3bar od drugiej Poprostu zaworek padł przy turbo od ciśnienia.Wiec po naprawie jeszcze raz do TC.Ale już widzialem 780niutow.Bedzie ciekawie jak ogarne te podciścienie.
Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Będzie siła,będzie moc :)
Bedzie bedzie tylko ogarne te ciśnienia.
Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Ma to sens :congratulatory:
To już będzie niezły przeciąg :)
Świetnie siadło na springach, podobie mi się. Tylko ze dwa cale więcej bym zapodał :v
Jaro , a ile sobie życzą a te niutki i koniki ?
Dzieki i chyba też się skuszę :RpS_wink:
Więc po roku użytkowania i przejechaniu 20tyś mogę powiedzieć że auto jest super.Ma jakieś małe mankamenty,ale to rekompensuje jazda w super warunkach i osiągach.Na początku bywałem często w servisie,ale dlatego że poprzedni właściciel kład lache na auto i sie nie znał co ono potrzebuje.A ja przy kupnie położyłem lache na wycieki i inne duperele,bo miałem pakiet gwarancyjny.Który zresztą jeszcze trwa do września.Ale jak już ogarnołem auto po swojemu,to poprostu jest bajka.Wczoraj byłem u kumpla w Staracowicach,ogarnia bmw strasznie i ma autoryzacje.Stwierdził że motorek chodzi pięknie,dawno takiego nie słyszał.A wtryski jak książkowe mają prace.Twierdzi że motory zmieniene w BMW w pakietach,lub na gwarancji maja materiały z innych stopów i nie sypią sie już.Tak samo z wtryskami.Nowe z grawerką są wolne od wad.Właśnie ja mam takie razem z motorkiem i nie widze narazie problemów.Może ten opis przyda się komuś co sie wacha przy kupnie F01.
Dziś wpadły dystanse od niemca z H&R.Po kupnie f01 już sobie obiecałem że nie bedę modził.A jednak.Nisko i szeroko to chyba do grobu zabiore.Nigdy sie nie wylecze z tego......https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...b118c9f3da.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...5d4ffe395c.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...3d95af4313.jpg
Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Super wygląda :) Planujesz większe koło ? :D Kiedy sprzedajesz auto ?:P
Narazie zostaje przy 19 calach lato i zima.Nowe mam opony i komfort ok.
Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
A masz jeden komplet kół, czy 2?
2 kpl.mam
Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
A tak wyglada rozrusznik po 8 latach w F01 który mi odmówił współpracy.Ale jest już nowy.https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...017b153fdf.jpg
Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka