Lakier samochodowy (akryl + bezbarwny). Naszczęście pozbyłem się tamtego kpl na miejsce ori czarnego drewna :D
Wersja do druku
Nic dodać, nic ująć;-p jest przepiękna :-)
Czuć wiosnę, także czas się wybudzić i zacząć zbierać klocki do zabawy........ :twisted:
W dniu dzisiejszym dotarła od lat wyczekiwana ORYGINALNA dokładka przedniego zderzaka AcSchnitzer :wytrysk:
http://imageshack.us/a/img541/7966/img0103m.jpg
http://imageshack.us/a/img543/2420/img0106qb.jpg
http://imageshack.us/a/img7/5387/img0101bt.jpg
http://imageshack.us/a/img842/4634/img0105zv.jpg
Dotarły również jako kolejne spóżnione prezenty po świętach :lol:
245/40/19 F1 by naciągnąć to w nadchodzącym sezonie na przedniej osi na 11" :twisted:
http://imageshack.us/a/img832/873/img0107qw.jpg
ładne prezenty, skąd wytrzasnąłeś dokładkę.
soory stary że zaśmiecam Ci temat :)
http://www.ebay.co.uk/itm/AC-Schnitz...item460d555a70
Mówicie co chcecie ale ta dokładka to jakiś koszmar
Na aucie grabola to będzie jeszcze całkiem całkiem wyglądać ;) dramat to jest jak ktoś do pełnej serii zamontuje taką dokładkę
Wiosenne przebudzenie:D
sorry za jakość zdjęć (robione cegłą) :p
http://img560.imageshack.us/img560/5...1784662635.jpgUploaded with ImageShack.us
http://img51.imageshack.us/img51/234...8117994315.jpgUploaded with ImageShack.us
http://img27.imageshack.us/img27/996...0117995155.jpgUploaded with ImageShack.us
http://img607.imageshack.us/img607/6...2784659597.jpgUploaded with ImageShack.us
http://img818.imageshack.us/img818/6...0451327411.jpgUploaded with ImageShack.us
http://img703.imageshack.us/img703/7...9451326517.jpgUploaded with ImageShack.us
http://img843.imageshack.us/img843/5...4117993711.jpgUploaded with ImageShack.us
http://img13.imageshack.us/img13/407...3784661443.jpgUploaded with ImageShack.us
http://img28.imageshack.us/img28/702...5451328919.jpgUploaded with ImageShack.us
http://img827.imageshack.us/img827/9...3127965814.jpgUploaded with ImageShack.us
Oh , piękne te Twoje siedem. Jedynie ta dokładka trochę byłowata się wydaje. Tak czy inaczej gratuluję i zazdroszczę :D.
Ciekawe jak w realu ta dokładka,na zdjęciach szału nie robi :p
całkiem fajnie gratuluje.
piękna :) gratuluje :p
Moje gratulacje!
Dla mnie to najładniejsze e38 w PL :)
Całosć wygląda teraz zajefajnie.Nie wiem jaka była historia z tą dokładka,bo ciezko ja dopasc w ori i dobrym stanie,ale napewno było warto.Grabol chyle czoła,bo fura robi spore wrażenie juz na foto,a zapewne jeszcze wieksze na żywo.Gratulacje;-)
Delikatne odświeżenie powłoki lakierniczej :mrgreen:
http://imageshack.us/a/img6/7889/429...5059774610.jpg
http://imageshack.us/a/img7/8629/375...6726441111.jpg
http://imageshack.us/a/img62/2096/42...0059773115.jpg
podwórkowo :wink:
http://imageshack.us/a/img43/6566/94...4060602757.jpg
http://imageshack.us/a/img12/4010/61...0604127537.jpg
http://imageshack.us/a/img826/7537/9...9393936511.jpg
może być niżej :?:
http://imageshack.us/a/img9/9365/972...8726443916.jpg
GermanFestChotowa 2013 :twisted:
http://imageshack.us/a/img843/2499/9...6726440193.jpg
http://imageshack.us/a/img543/7043/3...4393106013.jpg
http://imageshack.us/a/img11/4190/94...6393105870.jpg
http://imageshack.us/a/img690/1289/4...2059772920.jpg
http://imageshack.us/a/img835/6334/9...2059771931.jpg
http://imageshack.us/a/img708/3445/4...9060602210.jpg
Fakt dokladka troche toporna...ale ogolnie kooozak:))
Autko goodne ale dokładka jak jak dla mnie nie pasuje .... coś podobnego mają pociągi US z przodu ;)
No ładnie...:smile:
Niżej...owszem...ale chyba tylko do jazdy na wprost...:056:
Haha...motyw z policjantkami znów się pojawił, więc zapewne będą się zaraz co niektórzy tu ślinić...;)!!
Uczepiliście się tej dokładki jak rzep. Dla mnie tłumaczenie jest proste - Nie macie takiej, to zazdrościcie ;). Każdy ziewa jak lubi. Jak dla mnie - po tym co Grabol zrobił z bunią, przestał mi nawet ten kolor przeszkadzać ;). Całokształt - miód.
Mega jest to auto:smile:
I no takie tam ze niedzielnego spota pod Stadionem Narodowym :icon_razz:
http://img51.imageshack.us/img51/650...1712271617.jpgUploaded with ImageShack.us
http://img839.imageshack.us/img839/1...9045606218.jpgUploaded with ImageShack.us
http://img690.imageshack.us/img690/1...3045605811.jpgUploaded with ImageShack.us
http://img195.imageshack.us/img195/2...6378937812.jpgUploaded with ImageShack.us
http://img845.imageshack.us/img845/6...3378937110.jpgUploaded with ImageShack.us
takie mini spoty mi się podobają :)
Jak dla mnie mistrz , nic więcej nie dodawaj jest bardzo dobrze.
Takie tam ;D z GF 2013: http://www.youtube.com/watch?v=KCRUgoM667E
Grabol.... powiedz mi co te samochody mają związanego z GS? Niby taka selekcja na syndykacie a nie ma na co patrzeć.
Ten zderzak Darexa z przodu jest poniżej wora!
Przeglądałem fotki z tego zlotu i jest max 5 ładnych aut i jedna z nich to Twoja E38...
Chyba przyznasz mi rację :smile:
Już widzę szał telefonów za 45t zł ;)
7er została i ma sie dobrze, a nowe fanty się zbierają... ;)
http://s30.postimg.org/l9shxrmpd/image.jpg
http://s30.postimg.org/k63s82coh/image.jpg
http://s30.postimg.org/v4f1q919t/image.jpg
pic upload
What's in the box? :)
http://s15.postimg.org/jrvnmwmaj/image.jpg
online photo sharing
Obstawiam szersze ranty.
Styropian?
Szpachla ? :hopelessness:
Grabol ile cali masz ten felunek ACS 18-19" ?
Wreszcie zakupione, niebawem jak czas pozwoli biorę się za kręcenie :wink:
3,75" x 19
http://s15.postimg.org/fws9kc34r/image.jpg
image hosting over 10mb
a już myślałam , że 4 '' ;)