...już niedługo :cool: ... myszunia będzie mu wyjeżdżała ze schowka :what:Cytat:
Zamieszczone przez tomassi99
Wersja do druku
...już niedługo :cool: ... myszunia będzie mu wyjeżdżała ze schowka :what:Cytat:
Zamieszczone przez tomassi99
no panie ! SZACUN !!
Imola od zawsze mnie się widziała !
Ale jazda !!! Powiem Ci, że w shadow będzie wyglądać mega :cool:
Ale trochę żaluje poprzedniego koloru, też mi się podobał...
....................
Ładny kolorek !!!! :cool:
Teraz wiadomo kto jest na PODLASIU - PR. PREGIONALNY ;D
No! :]Cytat:
Zamieszczone przez Neuf
Neuf dawaj FOTKI!!!!!! :shoot:
Grubo pojechałeś, wygląda konkretnie :622:
norek, zapraszam do ponownej lektury regulaminu. Skup się na początek na jego punkcie 5.
ale czad :) MEGA GRATKI :pada:
:pada: piękna
witamy... :)
Fajnie czasami poczuć się jako Nowy :P
......................
piekne!!
ale te lampy.. :shoot: :shoot: :shoot: -::
Neufik nie rób sobie jaj, prima aprilis był tydzień temu :) Weź te lampy zdejmij, nie zmuszaj mnie żebym ze zmywaczem leciał do Białegostoku :P
....................
Łukasz, przecież tam się aż proszą "białe" kryształki... :faint:
A jak się dłużej popatrzy na to zdjęcie to widać nawet jak do nas machają... Te kryształki rzecz jasna :P
Lampy popsuły cały efekt..... :/
Wiem, że to E39 ale popatrz jak to dobrze wygląda jak jest biały kierunek lub kryształ:
http://www.bmwpower.lv/files/member_...70661_1306.jpg
http://www.bmwpower.lv/files/member_...58642_1023.jpg
No gratki! Barrdzo fajny kolorek. Ale z lampami koledzy maja racje... Poszukaj kryształków. :)
...........................
Kolega, Ty już przestań ściemniać..... Gdzie shadow to shadow.... To conajwyżej to można by było kierunki zrobić na czerwono.... A najlepiej pozostawić ori kryształek z białym kierunkiem.Cytat:
Zamieszczone przez Neuf
za duzo masz farby czarnej ?
nie przesadzaj.. ;)
nic nie sciemniaj..zakladaj jak bylo!
Tylko ORI Biały KIERUNEK !!!!!! W czwartek jestem w Białym i ma być poprawione :cool:
Neuf, zdecydowanie lepiej wygląda z białym kierunkiem z ciemnymi kolor buni stracił blask
Neuf oszalał :D ... najpierw ja z zieleni na czerń , potem Wiktor teraz Neuf hahahaha
Neuf, Ty się zastanów czy masz E38 czy E36, bo widzę że się gubisz synek :P
Też myślę, że czerwona lampa i biały kierunek pasuję najbardziej.
Neuf . Swietna metamorfoza . Co do tylnych lamp to przeciez twoje auto , zrob tak jak ty chcesz ...
Neufik, nie przejmuj sie komentarzemi kolegów, :D pozostaw ten wiejski tuning, :x bo w innym przypadku będzie za piękna a tak trochę wioski z tyłu będzie :hah: :hah: ;D
Mega,mega..... a ja Ci powiem że kiedyś to miałeś ładny samochód :faint:
Neuf :faint: !! Ja Cie proszę ! , zrób cos z tymi lampami :mad: :mad:
Marcin...lampy już tu nic nie zmienią :razz:
Nie moge Imola :pada: Pięknie ;D
Ale z tymi światłami to jak niewidomy wygląda to auto :?
............................
Czytam,oglądam,podziwiam,dalej oglądam i padlem jak mucha ;D
Już obmyslalem text by Ci pojechać za popsucie dupci 7 ,i zdazyles powrócić zanim znegowalem :D
Kolorek-rispect!!! Cenka opada ;D ;D ;D
Teraz zapraszam na czerwony dywan po czarny dywan ;) ,i ogledziny!
Poza tym na swiezy lakier moznaby położyć powloke Diamondbrite :)
...............................
Neuf, a zapodasz w końcu to na bloga bo ciekawość rośnie a zdjęć nie widać :D.
..............................
łomatko - ale bryka :cool: