Z jednej imprezy :shocked:
Załącznik 8065
Załącznik 8066
Wersja do druku
Z jednej imprezy :shocked:
Załącznik 8065
Załącznik 8066
Błękitny Mieczysław obok? ;)
Dokładnie :)
Takie tam :)
[IMG]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8056d9600cca.jpg[/IMG]
No fest, Elvis jednak żyje! :D
O kurka...no faktycznie jakiś cud...:RpS_biggrin:
Elvis kaj żeś boł giździe pieroński..
Udało mi się znależć coś do e32 :)
[IMG]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7153dc905246.jpg[/IMG]
[IMG]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c112af0d8870.jpg[/IMG]
[IMG]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7992d1436fd9.jpg[/IMG]
Mam dylemat na jaki kolor pomalować te felgi żeby pasowały do białego auta :help:
Felgi 18 " oczywiście , tył 10" , przód 9" :bump:
Tak jak na tej eczydzieści. Srebro. Rant trochę roboty robi... https://i.pinimg.com/originals/00/52...a03bb14215.jpg
Felgi kozak! Również jestem zdania, że polerowany rant i srebrny rotor zrobi tutaj ogromną robotę. Czekam również na jakieś odświeżenie galerii E32. :)
Srebrny dobrze wygląda na każdym kolorze :)
Niezłe wiadra. Dobra felga.
Śmiem tylko zauważyć co następuje:
1. Felgi wyglądają na świeżo po renowacji, a przynajlmniej w rewelacyjnym stanie. Bez sensu je przemalowywać.
2. Pokazana felga na E30 jest skręcana. W takiej konfiguracji łatwiej rant wypolerować i ma to ręce i nogi. Tutaj felga jest jednoczęściowa a ramiona wchodzą na rant w taki sposób, że polerka będzie wyglądać conajmniej dziwnie to po pierwsze, a po drugie weź to wypoleruj w tych zakamarkach i potem utrzymaj. Mało realne. Trochę felg się napolerowałem i wiem że to będzie trudna sztuka.
Dokładnie to 2 zupełnie inne felgi i z tych od Elvisa nie osiągnie się (oczywiście nie bez ingerencji) stanu że zdjęcia Anatola
Panowie troszkę wiecej zrozumienia z przeczytanego wpisu...
Cytuję (sam siebie): "Tak jak na tej eczydzieści. Srebro. Rant trochę roboty robi... "
Gdzie etrzydzieści jest przykładem na którym są felgi Hartge. Kolor jaki proponuję to srebrny. Wpis na zielono mówi o tym co robi w tym konkretnym przykładzie robotę to ranty w tej etrzydzieści...
:peace:
Panowie wszyscy macie rację :thumb:
Z polerowaniem rantu będzie ciężko ,bo nie ma żadnej lini odcięcia ,żeby np rotor pomalować na srebro ,a wypolerować rant :RpS_sad:
Ale może by dobrze wyglądały w takim kolorze ? Są 18" , na lekko ciemno nie będą "ginęły" w białej karoserii ? foto poniżej :photo:
[IMG]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2a1e541ae9c5.jpg[/IMG]
A tak to wygląda na innej fotce :help:
[IMG]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/0371e0c829e3.jpg[/IMG]
Tutaj widać chyba lepiej :applause:
[IMG]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/60e6c47b55e0.jpg[/IMG]
Ja bym zdecydowanie przyłożył felgę w takim kolorze w jakim jest i zobaczył jak będzie wyglądać, a przypuszczam, że bardzo dobrze. S32 nie na sprzedaż? :glee:
Trochę ciemne one. Ale ujdzie. Generalnie preferuję standardowy srebrny. Felga to felga, a nie jakieś cuda.
Andrzej gratuluję polowania ;) Moim zdaniem tylko Felgensilber 144
Ja tez bym zostawił w takim kolorze. Dobra felga!
Jak na biało to na biało :)
[IMG]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/934e4747345a.jpg[/IMG]
Będzie i tak czarne :P
Andżeju, ale że Monroe? O.o
No no...białych springów to jeszcze nie widziałem...:first:
Budżetowo z tymi amorkami ,ale chyba na białą farbę musiało starczyć :biggrin1:
W ogóle to po ile Ci ten monroe wyszedł? Miało to sens? Ja zapłaciłem chyba po 300 za KYB, ale auto jak gokart teraz.
@Ajrek :nightmare: a co niby do weekendowego auta miałbym założyć ?
(...)
@Bombel, ja te Monroe założyłem chyba z rok temu plus springi Jamexy , teraz zmieniłem same springi bo było za twardo. Co do ceny nie pamiętam dokładnie ,ale za sztukę z moimi zniżkami płaciłem chyba 32 EUR . Gokard nie wynika z samych amorków ,ale głównie z sprężyn , mam w e38 KYB plus Eibach i wszystko super działa.:encouragement:
Oj tak, dajcie na wstrzymanie, bo robi się jak na bmw5er.pl ..... A to nie komplement...
Ostatnio znalezione ....
[IMG]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1efbb886326e.jpg[/IMG]
Już sam nie wiem co zakładać :eyebrows:
Po tylu latach z nagarem nie jest żle :lalala:
[IMG]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2140b42dc442.jpg[/IMG]
Kiedyś to się robiło samochody ..
U mnie identycznie. Aby dobrym olej regularnie wymieniany i jest git :)
Grunt to bardzo dobry olej ;)
Przy okazji ustawiania zaworów troche odświeżyłem dekiel zaworów. Komora silnika czeka na dopieszczenie, nastąpi to wkrótce :witless:
Wpadły również nowe śrubki do przykręcania dekla , dzięki Gilu :RpS_thumbup:
[IMG]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6aadc6ee8000.jpg[/IMG]
Zawory po tylu latach były trochę ciasne :witless:
Olej jako pierwszy po zakupie zalałem Mobil 1 5W50 , potem dalej lałem Mobil ten sam ,a teraz drugi raz zalałem Agip 10W60. Żadnego nie bierze.
Tylko pogratulować :D
Takie tam z ostatniej imprezy :yo:
[IMG]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/de36165a79a3.jpg[/IMG]
[IMG]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8442594a601b.jpg[/IMG]
Brakuje temu autu dobrych zdjęć. Wszystkie jakieś takie jak z przyczajki. W sumie to jak w większości przypadków na forum... Chłopaki, starajcie się o to.. A jak sami nie macie czym lub nie umiecie, na pewno macie jakiegoś kumpla, a jeszcze lepiej kumpele, co aparat jej się do rąk klei :)
Piękna . Nic dodać nic ująć. Czy to wersja AC Schnitizer?