Jak bym szukał e38,to bym jechał po tego longa z pierwszego postu,widać że zadbana i nie zmęczona.
Wersja do druku
Jak bym szukał e38,to bym jechał po tego longa z pierwszego postu,widać że zadbana i nie zmęczona.
Panowie a co powiecie na tą :
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10536843
Wiem że miała być czarna ale pogdybać można ;) .
Mi się podoba.... ;)
A to nie ta którą 7ka opisywał?Cytat:
Zamieszczone przez joe white
Ma ładne wnętrze. Ile kosztuje teraz przerejestrowanie ? 1500zł będzie?
Nie wiem. Masz może linka?
To ostatnie co pokazałeś jest naprawdę ładne
Wiele jej nie brakuje :) może warto obejrzeć?
Dobrze pamiętałem :)
http://forum.7er.pl/uwaga-740i-ciekawostka-vt10856.htm
Dzięki :). Jedna mniej do gdybania :). Jak na razie zostaje ta pierwsza od lekarza :D.
gierobiala - dobra pamka ;)
Ładna. Dolicz opłaty około 3tys 8/Cytat:
Zamieszczone przez joe white