Siemka:P Fajna
Wersja do druku
Siemka:P Fajna
Witam kolejnego pasjonata.
siemnko :)
Witam sreberko !
czesc
Nowe Fotki po kąpieli Mojego Sreberka!!!
Pozdrawiam wszystkich!!! :D
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...8e5ca2582.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...9a16333dd.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...7b59e0169.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...1b8c20053.html
Siemaneczko!
Siemanko.
W żadnym wypadku takiego oleju nie wlewaj. Jesli juz to castrol 10W-40. Jest kilka obszernych postów na ten temat.Cytat:
Zamieszczone przez positiv
Witam.