;D (prawie) wszystkie busy, autobusy, samochody ciężarowe itd mają oddzielne zbiorniki ale nie zawsze. A nawet jak nie mają to bardzo często takowe są dokładane ze względu na różnice cen ON i OO :P
Wersja do druku
;D (prawie) wszystkie busy, autobusy, samochody ciężarowe itd mają oddzielne zbiorniki ale nie zawsze. A nawet jak nie mają to bardzo często takowe są dokładane ze względu na różnice cen ON i OO :P
Ale o co chodzi?Cytat:
Zamieszczone przez coboss
Bo chłopaki nie widzieli oddzielnego zasilania webasto a ja nie widziałem takiego co chodzi na PB ;D
I tym pięknym akcentem proponuję skończyć ten niesłychanie ciekawy wywód na temat tankowania webasto by coboss.Cytat:
Zamieszczone przez coboss
;D
coboss, ode mnie tylko jedna prośba:
** KLIK **
Już kiedyś o tym wspominałem ale wiedzę, że trzeba od czasu do czasu przypomnieć....
:D :DCytat:
Zamieszczone przez sylwekk
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D OBYWATEL przeprasza
Nawiązując do kwestii dokładania.... :)
Tak się składa, że mam możliwość kupić tanio instalację webasto z rozbiórki. Jest to instalacja do silnika benzynowego. Z tego co udało mi się sprawdzić to do wszystkich benzynowców było takie same (jeśli się mylę - proszę o sprostowanie). Teraz zacząłem myśleć czy jest w ogóle możliwe zamontowanie tego do auta i zakodowanie tego, zeby auto to "widziało" na monitorze no i czy takie dokładane miałoby szanse działać? Silnik to m62b35 bez VANOS-a i jeśli ma to jakieś znaczenie to mam opcję przewietrzania postojowego. Drugie moje pytanie (chyba nawet ważniejsze od pierwszego :) ) to jakiego rzędu kwotę musiałbym wydać na montaż takiej instalacji i operację dokodowania tego do auta?
Witam.Doloncze sie do tematu.czy wie ktos,do jakiej odleglosci maksymalnej mozna wlonczyc webasto z pilota!.i jeszcze jedno czy mozna ustawic webasto na boardcoamputer ?bo nestety monitor mi sie zepsul,pech!
webasto ciagnie ze zbiornika w aucie nie ma oddzielnego i jest zasilane takim paliwem jak auto wiec Pb lub ON a nie OO